Tomasz Kammel się zaszczepił. Pokazał zdjęcie i wspomniał o pracownicy "Pytania na śniadanie", która zmarła na COVID

Tomasz Kammel dodał na Instagramie wpis, w którym poinformował, że się zaszczepił przeciwko COVID-19.

Kolejne gwiazdy szczepią się przeciwko COVID-19. Tym razem pierwszą dawkę przyjął Tomasz Kammel, czym pochwalił się na Instagramie. Gospodarz programu TVP2 "Pytanie na śniadanie" napisał kilka słów od siebie i zachęca innych, by poszli w jego ślady. Zapewnia, że to nie jest propaganda, a jedynie zdrowy rozsądek.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny wyzdrowiał

Tomasz Kammel się zaszczepił

Dziennikarz na zdjęciu, które dodał na swoim profilu, znajduje się w placówce medycznej. Pracownik jest w trakcie wykonywania szczepienia. Kammel napisał, dlaczego się na to zdecydował:

Dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, naszej przekochanej garderobianej z @pytanienasniadanie , która zmarła na #covid - zaszczepiłem się #pfizer #brzydkafryzurapodladnaczapka #szczepimysię #toniepropagandatozdrowyrozsadek #zdrowie #bliscy #przyjaciele - napisał.

Michał Figurski, Violetta Kołakowska, Tomasz Karolak i Edyta GórniakMichał Figurski zaszczepił się na koronawirusa. "Ze specjalną dedykacją..."

Niektórzy są zaskoczeni, że udało mu się poza kolejnością - w końcu urodził się w 1971 roku. Wiele wskazuje na to, że w styczniu skorzystał z okazji, kiedy to każdy mógł zgłosić chęć przyjęcia pierwszej dawki. Internauci zwrócili też uwagę na to, że wymienił nazwę szczepionki, "bo przecież to bez różnicy, którym preparatem mamy się szczepić". Kammel odpisał ze szczerością, że chodziło tylko o to, żeby "uprzedzić pytania".

 

Jak wspomnieliśmy, Kammel to kolejna znana osoba, która zgłosiła się na szczepienie. Szczepionkę przyjęły już m.in. Majka Jeżowska, Katarzyna Grochola oraz Maryla Rodowicz. Każda z nich także podzieliła się tym faktem z obserwatorami na Instagramie. Gwiazdy nie ukrywały swojej radości, że miały taką możliwość.

Majka JeżowskaMajka Jeżowska zaszczepiła się na koronawirusa. Zażartowała z "czipowania"