To koniec. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali zaręczyny

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wystosowali oświadczenie, w którym otwarcie przyznają, że łączą już ich tylko relacje przyjacielskie i biznesowe.

Choć niedawno informowaliśmy was, że Rodriguez zdaje się walczyć o związek z Lopez, to para wystosowała właśnie oficjalnie oświadczenie o rozstaniu. Alex Rodriguez i Jennifer Lopez na łamach portalu Today wyznali, że pozostają już tylko przyjaciółmi. Oświadczenie ujrzało światło dzienne ponad miesiąc po tym, jak pojawiły się poważne plotki o ich rozstaniu.

Zobacz wideo Sandra Kubicka: Podążam drogą Jennifer Lopez. Gdy przejdę na emeryturę, chciałabym opisać moje życie w książce

To już oficjalne. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali zaręczyny

W oświadczeniu dla Today para wyznała, że chce pozostać w przyjacielskich relacjach. Lopez i Rodriguez nadal mają wspólnie pracować i wspierać się przy projektach, w które będą zaangażowani - razem lub osobno. Podziękowali również fanom za ich ciepłe słowa oraz wsparcie, które otrzymali w tym niełatwym czasie.

Zdaliśmy sobie sprawę, że lepiej radzimy sobie jako przyjaciele i będziemy nadal się w ten sposób wspierać. Nadal będziemy razem pracować i pomagać sobie w naszych wspólnych biznesach i projektach. Życzymy jak najlepiej sobie i naszym dzieciom. Z szacunku dla nich, jedyny komentarz, który jeszcze mamy do przekazania to podziękowania dla wszystkich, którzy przesłali nam miłe słowa wsparcia.

W marcu Lopez i Rodriguez przekonywali jeszcze fanów, że przechodzą jedynie mały kryzys. W środę sławny baseballista wrzucił do sieci filmik, w którym pokazał kolekcję zdjęć z Jennifer i jej dziećmi, a także fotografię przedstawiającą napis na piasku "Jennifer + Alex" w odrysowanym sercu ze strzałą. Myślicie, że faktycznie pozostali przyjaciółmi?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.