Kasia Tusk zazwyczaj stawia na jasne szminki. Tym razem pokazała się w ostrej czerwieni. Efekt? Wow! Trudno ją rozpoznać

Kasia Tusk wybiera zazwyczaj stonowane kolory. Ostatnio opublikowała zdjęcie w czerwonej szmince i trzeba przyznać, że to jest jej odcień!

Kasia Tusk niemal codziennie dzieli się drobnymi szczegółami ze swojej codzienności. Znana blogerka coraz odważniej publikuje posty, w których opisuje prywatne życie i rozwój małej Liliany. Ostatnio pochwaliła się jej pokoikiem, który idealnie wpasowuje się w klimat mieszkania. A skoro już przy jej pięknym apartamencie jesteśmy, to Kasia zdążyła udekorować go na zbliżające się święta wielkanocne. Na jej Instagramie nie brakuje także postów o pielęgnacji czy ulubionych, kolorowych kosmetykach. Widzieliście ją kiedyś w nieco ostrzejszym wydaniu?

Zobacz wideo Tak wygląda jej biblioteczka

Kasia Tusk w nieco ostrzejszym wydaniu. W krwistoczerwonej szmince czuje się świetnie

Córka byłego premiera od lat współpracuje z wieloma firmami. Z ofertami marketingowymi zgłaszają się do niej również tzw. marki premium. Należą do nich między innymi największe domy mody jak Dior, Hermes czy właśnie Chanel. 

Julia KamińskaFani dopytują Julię Kamińską o ciuch z planu "BrzydUli". Zdradziła, gdzie można go dostać

Kasia Tusk niedawno promowała na swoim Instagramie aplikację mobilną należącą do Chanel. Dzięki niej możemy sprawdzić, jak wyglądalibyśmy w konkretnym odcieniu szminki. Gama kolorów jest całkiem bogata, więc influencerka wykorzystała większość z nich i przy okazji zrobiła spontaniczną sesję dla swoich obserwatorów. Zdecydowanie największą uwagę przyciągają fotki, na których Kasia wypróbowała kosmetyk w kolorze krwistej czerwieni. Rzadko widujemy ją w takiej odsłonie i jak możecie zobaczyć, ten odcień dodaje jej charakteru. Zazwyczaj Tusk stawia na spokojne i stonowane kolory, ale w takiej odważniejszej odsłonie wygląda przebojowo!

Kasia TuskKasia Tusk instagram/makelifeeasier_pl

A wy, w jakim wydaniu lubicie Kasię?

Plotek wspiera seniorów

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Anita LipnickaAnita Lipnicka w nowej fryzurze. Długość i grzywka zrobiły wrażenie na fanach

Więcej o: