Edyta Górniak obsypała Allana prezentami z okazji 17. urodzin. "To było jego największe marzenie

Edyta Górniak świętowała urodziny syna. Nie da się ukryć, że diwa nie oszędza na prezentach dla swojego jedynaka.

Syn Edyty Górniak obchodził w sobotę 17. urodziny. Dumna mama udostępniła na swoim Instagramie post, w którym złożyła mu życzenia i pokazała archiwalne zdjęcia. To jednak nie był koniec świętowania, jakie Edyta zaplanowała dla swojej jedynej pociechy.

Zobacz wideo Czy Edyta Górniak za bardzo odleciała? "Czuję dobro z jej strony" [Koło Plotka Extra]

Beata TadlaBeata Tadla opisała skandaliczne zachowanie aptekarki. "Covid nie istnieje"

Wiemy, co Edyta Górniak dała Allanowi na jego 17. urodziny

Jak donosi informator "Faktu", Górniak na 17. urodziny Allana sprezentowała mu... kurs na prawo jazdy. Posiadanie prawa jazdy ma być jednym z największych marzeń nastolatka:

Allan kompletnie się tego nie spodziewał. Gdy usłyszał, że z okazji urodzin mama sprezentowała mu kurs prawa jazdy, aż podskoczył z radości. To było jego największe marzenie, a teraz będzie mógł je spełnić.

To oczywiście nie koniec dobroci. Diwa nieraz informowała o predyspozycjach muzycznych swojego syna, w związku z czym postanowiła zachęcić go jeszcze bardziej do rozwijania swojego talentu. 17-letni Allan dostał od Edyty profesjonalny, nowoczesny mikrofon umożliwiający pracę w studio. Na tak dobrym sprzęcie będzie mógł dalej rozwijać swoje umiejętności: 

Edyta kupiła mu też nowoczesny mikrofon, dzięki któremu będzie pracować w studio. Chce, by mógł rozwijać swoje umiejętności na najlepszym sprzęcie.

Diwa darzy swojego syna miłością i niezwykłym szacunkiem. W urodzinowym poście dla niego przyznała, że rozumie on więcej, niż ona sama w jego wieku:

Nie wiem, kiedy, nie wiem, jak, minęło 17 lat. Pamiętam każdy dzień Twojego życia Synek. Twój pierwszy płacz, zachrypnięty, jakbyś prześpiewał koncert rockowy. Ty dziś wiesz i rozumiesz o wiele więcej niż ja w twoim wieku. Jestem dumna z twojego rozwoju i planów.
 

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała kawałek domuAgnieszka Woźniak-Starak pokazała skrawek domu. Są ogromne okna i toaletka

Myślicie, że Edyta i Allan nagrają kiedyś wspólny utwór?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!