Księżna Kate opuściła pałac. Do centrum szczepień przybyła w kremowym płaszczu. Wyglądał jak narzuta na fotel

Księżna Kate i książę William pojawili się we wtorek w centrum szczepień w Westminster Abbey. Żona przyszłego króla kroczyła w długim płaszczu w kolorze ecru. Udana stylizacja? Bywały lepsze.

Księżna Kate nie robi sobie przerwy od pracy i dzielnie reprezentuje rodzinę królewską podczas specjalnych wyjść i spotkań. We wtorek razem z księciem Williamem przybyła do centrum szczepień w Westminster Abbey, gdzie rozmawiała ze specjalistami o aktualnej sytuacji pandemicznej w Anglii i na świecie. Fotoreporterzy uwiecznili na zdjęciach, jak prezentowała się królewska ulubienica Brytyjczyków. Kolor płaszcza śliczny, ale sam projekt... Sami oceńcie.

Zobacz wideo Księżna Kate w sukience za prawie 8 tysięcy złotych zaprezentowała nową fryzurę

Księżna Kate przybyła do centrum szczepień w kremowej kreacji. Miewała ładniejsze płaszcze

Księżna Kate stara się jak może, by zachwycać Brytyjczyków i unikać wpadek. Trzeba przyznać, że radzi sobie świetnie, bo w porównaniu do Meghan Markle, jest po prostu lubiana. Middleton uznawana jest nie tylko za dobrego i empatycznego człowieka, ale również za modową ikonę. Jej stylizacje są zazwyczaj klasyczne i często przypominają te, jakie na pokazach mody prezentują modelki domu mody Victorii Beckham. Kate uwielbia nie tylko szerokie spodnie, ale także długie płaszcze. Ten najnowszy nie przypadł nam jednak do gustu.

Księżna Kate i książę William w centrum szczepieńKsiężna Kate i książę William w centrum szczepień East News

Ciężki materiał płaszcza niezbyt wpisuje się w klasyczny styl księżnej. Przypomina nieco narzutę na fotel, ewentualnie obrus. Kate prezentuje się o niebo lepiej w gładkich projektach, do którym zamszowe szpilki i beżowa kopertówka pasowałyby idealnie.

Księżna Kate, Meghan MarkleKate publicznie odpowie Meghan Markle? "Nigdy nie widziałem jej tak wściekłej"

Z każdym kolejnym oficjalnym wyjściem, Brytyjczycy liczą, że księżna Kate odpowie w końcu Meghan Markle na zarzuty, jakoby miała ją doprowadzić do płaczu tuż przed ślubem. Żona Williama stale milczy i nie daje się sprowokować dziennikarzom. Uległ im jednak przyszły król, który stanął w bronie bliskich z dworu.