Piotr Adamczyk zagra w serialu Marvela? Wskazuje na to jedno zdjęcie

Piotr Adamczyk dołączył do świata Marvela? Na to wygląda. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które może stanowić potwierdzenie krążących doniesień na temat jego roli w serialu "Hakweye".

Polski dziennikarz ujawnił na Facebooku, że Piotr Adamczyk zagra w serialu na podstawie serii Marvela. Jednym z dowodów w śledztwie ma być wspólne zdjęcie aktora z Alaqua Cox wcielającą się w rolę Echo.

Piotr Adamczyk zagra w serialu Marvela?

Piotr Adamczyk ostatnich kilka miesięcy spędził na planach zdjęciowych w Stanach Zjednoczonych. Wielu fanów aktora czeka na jego debiut w "For All Mankind”, a coraz więcej wskazuje na to, że zdobył również rolę w Marvel Cinematic Universe. Na satyryczno-publicystycznym koncie "Łysy z Marvela" na Facebooku pojawiły się liczne dowody świadczące o tym, że tak właśnie jest.

Pierwszy z nich - Adamczyk zaczął obserwować na Instagramie profile gwiazd występujących w "Hawkeye”. Jakby tego było mało, Alaqua Cox wcielająca się w tymże serialu w rolę Echo, wrzuciła na swojego prywatnego Instagrama zdjęcie z okazji urodzin Piotra Adamczyka. Widać na nim dwójkę wspomnianych aktorów, siedzących razem w samochodzie.

Mamy "potwierdzenie": Piotr Adamczyk w "Hawkey'u". Alaqua Cox, która wcieli się w Mayę Lopez (Echo) w serialu, złożyła Piotrowi życzenia z okazji urodzin. Skoro mamy potwierdzenie występu Polaka w serialu, to można przypuszczać, że wcieli się w jednego z bossów "tracksuit mafii" - napisał na swoim koncie Łysy z Marvela.

Co ciekawe, dziennikarz już w lutym przedstawiał dowody na to, że Polak wystąpi w zagranicznej produkcji. Zaznaczał wówczas, że są to jedynie jego przypuszczenia, bo Adamczyk wspominał, że jest na planie w Atlancie, gdzie często powstają produkcje Marvela. Co więcej, już wtedy rodak obserwował na Instagramie wielu aktorów, którzy wystąpią w serialu. 

Mimo że wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia to wydaje się, że przypuszczenia dziennikarza mogą mieć wiele wspólnego z prawdą. Premiera serialu jest zaplanowana na ten rok, dlatego jest szansa, że już wkrótce dowiemy się, czy rodzimy aktor znalazł się w obsadzie. 

Zobacz też: Piotr Adamczyk jest najlepiej zarabiającym aktorem w Polsce? Tabloid twierdzi, że zgarnia majątek za jeden dzień zdjęciowy

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: