Fani dopatrzyli się w mieszkaniu Blanki Lipińskiej gitary Barona. Wrócili do siebie? Celebrytka się tłumaczy

Blanka Lipińska i Baron znów są razem? Fani snują teorię na ten temat. Wszystko zaczęło się od momentu, kiedy zobaczyli w domu celebrytki gitarę Barona.

Blanka Lipińska  i Baron rozstali się w październiku ubiegłego roku. Od tej pory, co jakiś czas w sieci pojawiają się plotki, że byli kochankowie do siebie wrócili. Domysły na ten temat nasiliły się zwłaszcza wtedy, kiedy do sieci wyciekły nagrania z urodzin muzyka. Widać na nich, że autorka "365 dni" siedziała obok byłego ukochanego i dobrze bawiła się w jego towarzystwie. Teraz znów pojawiły się kolejne plotki, wskazujące, że Lipińska i Baron są razem. Celebrytka szybko postanowiła uciąć spekulacje na ten temat. 

Blanka Lipińska i Baron znów razem? Dowodem ma być gitara muzyka 

Spostrzegawczy fani dopatrzyli się w mieszkaniu Blanki Lipińskiej gitary. Krótki research pokazał, że była to gitara członka zespołu Afromental. Szybko pojawiły się więc domysły, że Baron znów bywa w mieszkaniu celebrytki. Autorka poczytnej powieści erotycznej postanowiła obśmiać ten argument i zaprzeczyć temu, że znów widuje się z trenerem "The Voice Kids".

W jaki sposób tłumaczy się więc z obecności gitary byłego ukochanego w domu? Twierdzi, ze to prezent od Alka, który pozostawiła sobie na pamiątkę, bo pasuje do wystroju wnętrza mieszkania. 

Panowie dopatrzyli się wczoraj w moich okularach przeciwsłonecznych, które Wam pokazywałam, tamtej oto gitary. Słuchajcie, ta gitara stoi tam od sierpnia. Faktycznie dostałam ją od Alka, bo mega pasuje mi na kredensie - mówiła. 
Zobacz wideo Blanka Lipińska pokazała prezent od Barona

Dodała przy tym, że na gitarze nikt nie gra, więc prawdopodobnie zdążyła się już "cztery razy rozstroić".  

Wierzycie zapewnieniom celebrytki? Sam zainteresowany nie odniósł się w żaden sposób do sytuacji. A szkoda. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.