Aleksandra Żebrowska karmi piersią syna, ale to opis zwrócił uwagę fanów. Wystarczyło jedno słowo, żeby ich rozbawić. "Hit"

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny normalizuje karmienie piersią. Nie to jednak urzekło jej fanów, a podpis, który dodała pod zdjęciem.

Aleksandra Żebrowska słynie z ogromnego dystansu i poczucia humoru. Żona Michała Żebrowskiego regularnie publikuje zabawne zdjęcia ze swoim lub męża udziałem. Fani doceniają jej styl bycia, więc nic dziwnego, że najnowszy podpis pod jej zdjęciem również im się spodobał. Aleksandra Żebrowska nawiązała do słynnej akcji, która miała miejsce na jednej ze stacji paliw.

Aleksandra ŻebrowskaŻebrowska pokazała bliznę po cesarce. "Rodziłyście normalnie? Ja przez gardło"

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Aleksandra Żebrowska karmi piersią, ale to opis do zdjęcia podbił serca internautów

Żona aktora opublikowała kolejną fotografię, na której karmi piersią najmłodszego syna. Aleksandra Żebrowska już od dawna stara się normalizować widok kobiety karmiącej piersią, więc samo zdjęcie nie jest niczym zaskakującym w jej wypadku. Uwagę zwracał za to opis.

Instrybutor. Nie strzelaj - napisała.
 

Instrybutor jest hitem sieci już od kilku dni. Wszystko za sprawą policyjnej akcji na stacji benzynowej w Rymianiu w województwie zachodniopomorskim. Funkcjonariusze próbowali zatrzymać kobietę, która wjechała samochodem do sklepu w budynku przy stacji. W czasie akcji padły strzały, a osoba nagrywająca wszystko kamerą, krzyknęła, żeby nie celować w "instrybutor", przekręcając tym samym nazwę dystrybutora paliwa.

Fani docenili poczucie humoru Aleksandry Żebrowskiej.

Nie szczelaj w instrybutor! Szczelaj w oponę!
Kochamy twoje poczucie humoru.
Hit!
Pani jest świetna.
Ten podpis wygrywa wszystko.
Twój dystans do siebie mnie powala - komentowali fani.

Wy też doceniacie poczucie humoru Aleksandry Żebrowskiej?

Więcej o: