Natalia Kukulska pokazała zdjęcie, na którym jej córka ogląda rodzinny album. "Niech zobaczy, jak rodzice dokazywali"

Natalia Kukulska pochwaliła się zdjęciem najmłodszej córki - Laury. Widzimy, jak dziewczynka przegląda rodzinny album. Piosenkarka przy okazji nawiązała do swojego długoletniego związku z mężem.

Natalia Kukulska w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd polskiego show-biznesu dość oszczędnie opowiada o swoim życiu rodzinnym w mediach. Piosenkarka prężnie działa w mediach społecznościowych, gdzie chętnie relacjonuje nie tylko kulisy swojej pracy, ale również nieco życia prywatnego. Ostatnio coraz częściej na jej profilu możemy zobaczyć zdjęcia najmłodszej córki artystki - Laury, która niedawno skończyła cztery lata. Tym razem Natalia Kukulska pokazała zdjęcie, na którym jej najmłodsza pociecha przegląda rodzinny album.

Natalia Kukulska i Małgorzata SochaNatalia Kukulska już tak nie wygląda. Obcięła włosy i ma grzywkę. Jej nowa, modna fryzura odmładza!

Natalia Kukulska z córką przeglądają rodzinny album

Ostatnio Natalię Kukulską wzięło na wspomnienia, które zbiera w specjalnym albumie. Tym razem nie oglądała fotek sama, a w towarzystwie najmłodszej córki - Laury. Piosenkarka przy okazji nawiązała do swojego 21-letniego już związku z Michałem Dąbrówką.

Natalia KukulskaPogrążona w smutku Natalia Kukulska pożegnała dwie osoby

Niech Laurka zobaczy, jak jej rodzice dokazywali, gdy czekała w kolejce na chmurce, by się pojawić. 21 lat zbieramy wspomnienia - nie tylko na zdjęciach. Udaje się! Ale najbardziej cenimy zbiór tych dusz, które nas wybrały na rodziców - napisała pod postem.
 

Internauci nie zawiedli. Spodobało im się zdjęcie, ale też słowa, które napisała Kukulska, o czym dali znać w komentarzach.

Pięknie napisane.
Urocze zdjęcie.
Świetny pomysł na spędzenie czasu z córą. Niech się uczy od najmłodszych lat - piszą pod zdjęciem.

Wy też zbieracie zdjęcia w tradycyjnych albumach jak Natalia Kukulska?

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

ZOBACZ TEŻ: Natalia Kukulska świętuje urodziny najmłodszej córki. Pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z wakacji na Zanzibarze