Netflix wybrał! Aktorka z "Sex Education" zagra główną rolę w drugim sezonie serialu "Bridgertonowie"

Netflix podał nazwisko aktorki, która zagra główną rolę w drugim sezonie popularnego serialu "Bridgertonowie". Dziewczyna będzie sympatią najstarszego z rodu Bridgertonów. Mieliśmy okazję zobaczyć ją już m.in. w serialu "Sex Education".

Serial "Bridgertonowie", który został stworzony na podstawie powieści Julii Quinn, kiedy tylko trafił na platformę Netflix, błyskawicznie podbił serca widzów. Jego oglądalność pobiła rekordy, więc nic dziwnego, że produkcja od razu zapowiedziała drugi sezon. Jednak dotąd nie było wiadomo, czy zostaną w nim dawni bohaterowie, czy też będziemy mogli liczyć na nowe twarze. Na szczęście nie musimy już czekać. Właśnie podano imię i nazwisko aktorki, która zagra główną postać.

Zobacz wideo "Bridgertonowie", czyli "Plotkara" w kostiumach

Aktorka znana z serialu "Sex Education" zagra główną rolę w drugim sezonie "Bridgertonowie"

Aktorką, która wcieli się w główną postać, jest znana widzom Simone Ashley. Dziewczyna grała już m.in w serialu "Sex Education".

 

Wiemy także, że drugi sezon "Bridgertonów" będzie skupiał się na próbach ożenienia najstarszego z rodu Bridgertonów, Anthony'ego, który przez cały wcześniejszy sezon unikał ślubu niczym ognia. 

Natomiast Simone Ashley zagra Kate Sharme, dziewczynę, którą najstarszy Bridgerton się zainteresuje. Kate będzie panną, która właśnie przybyła do Londynu. Jest inteligentną, upartą młodą kobietą, niecierpiącą głupców - w tym oczywiście Anthony'ego Bridgertona.

Obsadzenie w głównej roli aktorki pochodzenia indyjskiego jest kolejną próbą łamania przez produkcję konwenansów i stereotypów. Warto przypomnieć, że produkcja już w pierwszym sezonie starała się pokazać widzom inne XIX-wieczne społeczeństwo Londynu. Zarówno księciem, jak i królową byli czarnoskórzy aktorzy.

Trzeba przyznać, że pomysł produkcji "Bridgertonów" jest naprawdę dobry. W serialu możemy zobaczyć prawie wszystkie narodowości świata.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.