Małgorzata Rozenek zmierza na manicure. Bluza Gucci w porządku, ale torba z identycznym logo? Przesada

Małgorzata Rozenek wróciła z meksykańskich wakacji i nazajutrz wybrała się na paznokcie. Postawiła na casualową, ale horrendalnie drogą stylizację.

Wraz z początkiem stycznia Małgorzata Rozenek spakowała walizki i razem z bliskimi wyleciała do Meksyku. "Perfekcyjna" na bieżąco relacjonowała, co robiła w czasie wakacji. Nie zapomniała przy okazji wrzucać sponsorowanych treści, z których zarobek prawdopodobnie zwrócił jej koszt wyjazdu. 10 lutego gwiazda wróciła jednak do Polski, a na warszawskim lotnisku przywitali ją paparazzi. Następnego dnia wybrała się na paznokcie. Stylizacja prawie trafiona. Małgorzata przesadziła z epatowaniem markami.

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat nie pije alkoholu. Gwiazda ma ważny powódMałgorzata Rozenek-Majdan od lat nie pije alkoholu. Gwiazda ma ważny powód

Zobacz wideo Makijaż i odciąganie pokarmu jednocześnie? Małgorzata Rozenek pokazuje rzeczywistość matki niemowlęcia

Małgorzata Rozenek zmierza na manicure. Bluza Gucci świetna, ale do tej torby nie pasuje

Małgorzata Rozenek z pewnością nie była zaskoczona obecnością paparazzi, którzy czekali na nią pod salonem kosmetycznym. "Perfekcyjna" udając, że ich nie widzi, zmierzała z uśmiechem na twarzy na manicure. Uwagę przykuwa jej zimowa stylizacja. Patrząc na gwiazdę nie mamy pewności, że było jej ciepło, jednak warto rozłożyć "look" na czynniki pierwsze. 

Małgorzata Rozenek zmierza na paznokcieMałgorzata Rozenek zmierza na paznokcie Plotek Exclusive

Rozenek chciała wpasować się w zimową aurę i postawiła na jasne i bladoniebieskie kolory. Efekt "wow" zawdzięcza z pewnością białej bluzie z pięknym logo Gucci, na którą narzuciła krótki kubraczek. Całą stylizację uznalibyśmy za udaną, gdyby nie torba - też od Gucci. Identyczne loga w dwóch miejscach dały efekt nieco tandetny. Przesyt formy nad treścią.

Małgorzata Rozenek zmierza na paznokcieMałgorzata Rozenek zmierza na paznokcie Plotek Exclusive

Dodamy tylko, że za oba produkty od włoskiego domu mody trzeba było zapłacić majątek. Bluza to wydatek ok. 4 tysięcy złotych, a torba ok. 7. Czy stylizacja była warta swojej ceny? Można było ograć ją lepiej i taniej.

Małgorzata RozenekHejterka atakuje Rozenek: Wyglądasz, jakbyś wypiła 10 piw. "Perfekcyjna" zripostowała