Jennifer Lopez w najkrótszych włosach ever! Fanki nie mogą przestać się ekscytować. "Ta fryzura wygląda oszałamiająco"

Jennifer Lopez gwiazdą najnowszego magazynu "Allure". W tak krótkich włosach nie widzieliśmy jej nigdy. Dobrze wygląda?

Jennifer Lopez ma za sobą pracowity czas. Wystąpiła na inauguracji Joe Bidena, wydała trzy single oraz wprowadziła na rynek markę kosmetyczną "JLo Beauty". Piosenkarka oddaje się obecnie promocji nowych biznesów, dlatego też wystąpiła na okładce "Allure" z okazji 30-lecia istnienia magazynu. Zapozowała w krótkich włosach. Portretowa fotografia Lopez, na której uwagę przyciąga nie tylko jej nowa fryzura, ale także pokaźnych rozmiarów kolczyk, poruszyła internautów. Pod zdjęciem udostępnionym na instagramowym profilu artystki posypały się dziesiątki komentarzy:

Wyglądasz świetnie w tej fryzurze!
Moja królowa.
O mój Boże, ta fryzura wygląda oszałamiająco.
Pięknie – pisali internauci.
 

Jennifer Lopez w krótkich włosach. Fani piosenkarki wpadli w euforię

Artystka rzeczywiście wygląda oszałamiająco, ale jej nowa fryzura to z pewnością peruka przyodziana na potrzeby sesji zdjęciowej. Jennifer Lopez pod koniec lutego wystąpiła na inauguracji Joe Bidena, gdzie zaprezentowała się w długich włosach związanych w kucyk. Wrażenie zrobiła jej biała stylizacja wokalistka zadała szyku w koszuli z żabotem i jasnym płaszczu, do których dobrała mieniące się kolczyki i buty na wysokiej platformie.

Zobacz wideo Jennifer Lopez zachwyca figurą. Pokazała się na plaży w bikini i lekkiej narzutce

Mimo dobrej passy w życiu zawodowym Jennifer Lopez ma powody do zmartwień. Zagraniczne media rozpisują się o rzekomych zdradach jej narzeczonego, Alexa Rodrigueza. Mężczyzna miał mieć romans z trzema kobietami, a ostatnia z nich, gwiazda reality show "Southern Charm", przerwała niedawno milczenie. Madison LeCroy co prawda wyparła się bliskiej relacji z Rodriguezem, jednak przyznała, że mężczyzna kontaktował się z nią telefonicznie.

Zobaczcie fotografię Lopez w krótkich włosach. Powinna pozostać przy takiej fryzurze?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.