Wzruszony Jakob Kosel pokazał nowe zdjęcia córki. "Od wczoraj mam w domu dwie współlokatorki"

Jakob Kosel pokazał na InstaStories niepublikowane dotąd zdjęcia córki i opowiedział o pierwszych dniach po narodzinach Michaliny. Model ma już za sobą nieprzespaną noc.

Jakob Kosel i Ciocia Liestyle zostali rodzicami, a o narodzinach Michaliny poinformowali w mediach społecznościowych. Na profilu influencerki pojawiło się zdjęcie rączki dziecka, a były uczestnik "Top Model" podzielił się z fanami filmikiem ze szpitala. Ogromnym zainteresowaniem fanów cieszyła się także fotografia, na której Jakob śpi obok swojej córeczki. Niektórzy fani stwierdzili, że dziewczynka jest podobna do swojej mamy.

Ciocia Liestyle i Jakob KoselCiocia Liestyle pokazała twarz córki. Michalina to wykapana mama

Jakob Kosel pokazał nowe zdjęcia córki i opowiedział o pierwszych dniach po narodzinach Michaliny

Wygląda na to, że emocje po narodzinach dziewczynki jeszcze nie opadły. Świeżo upieczony tata zamieścił na InstaStories relację, w której streścił ostatnie kilka dni. Kosel zdradził, że jego partnerka i córka są już w domu:

Wychodzi na to, że od wczoraj mam w tym domu dwie współlokatorki. Z tego miejsca dziękuję wam za wszystkie słowa wsparcia - powiedział model.

Jakob Kosel z córkąJakob Kosel z córką Instagram/jakobkosel

Kosel wytłumaczył się także ze swojej trzydniowej nieobecności na Instagramie. Przy okazji zdradził także, że ciężko pracuje na miano taty na medal:

I dla tych, którzy mnie uśmiercili - moi drodzy, trzy dni rzeczywiście mnie nie było, bo to były kwestie organizacyjne i spędzanie czasu z tymi małymi brzdącami. Dwie wojowniczki potrzebowały troszkę wsparcia.
Zobacz wideo Jakob Kosel w "MTV Cribs"

Jakob Kosel z córkąJakob Kosel z córką Instagram/jakobkosel

28-latek pokazał także niepublikowane wcześniej zdjęcia córki. Przyznał, że ma za sobą pierwszą nieprzespaną noc, a położna wręczyła mu opaskę z napisem "Super tata". Naszą uwagę zwróciło także zdjęcie, na którym Jakob całuje swoją córkę w głowę. Model przyznał, że nazywa ją pieszczotliwe wiewióreczką i kartofelkiem.

Jakob Kosel został tatąCiocia Liestyle urodziła! Kosel został tatą i opublikował nagranie. Znamy imię

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Michaliny i Jakoba.

Więcej o: