Ciocia Liestyle urodziła! Jakob Kosel został tatą i opublikował nagranie. Poznaliśmy imię ich córki. Rzadkie!

Influencerska para pochwaliła się radosną nowiną. Ciocia Liestyle i Jakob Kosel zostali rodzicami! Na świat przyszła ich "królewna". Jak ma na imię?

Kiedy na jaw wyszło, że Ciocia Liestyle i Jakob Kosel są parą, fani nie kryli zaskoczenia. Do tej pory przecież zakochani przyjaźnili się, a influencenka była partnerką znanego fotografa, Wujaszka Liestyle. Jeszcze większy szok przeżyli Ci, którzy nie dawali szans temu związkowi, kiedy okazało się, że kobieta jest w ciąży. Od tamtego momentu minęło kilka miesięcy i 24 stycznia w warszawskim szpitalu na świat przyszła Michalina. 

Zobacz wideo Jakob Kosel w "MTV Cribs"

Ciocia Liestyle urodziła! Jakob Kosel został tatą. Poznaliśmy imię ich córki 

W niedzielę wczesnym popołudniem Jakob Kosel i Ciocia Liestyle poinformowali, że ich dziecko jest już na świecie. Inlfuencerka wrzuciła na Instagram zdjęcie małej rączki i zdradziła imię dziewczynki. Trzeba przyznać, że dawno żadna gwiazda nie nazwała tak córki.

Michalina, 24.01.2021.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji. Podobnie było zresztą w przypadku zdjęcia i wideo, jakie na swój profil wrzucił świeżo upieczony tata. Model popłakał się ze szczęścia i nagrał pierwsze odgłosy Michalinki. 

24.01.2021 to najpiękniejszy dzień w moim życiu! Witaj na świecie, królewno.
 

Oprócz fanów posty komentowały także gwiazdy. Swoje gratulacje złożyli już: Maffashion, Ida Nowakowska, Magda Bereda, Kasia Dziurska, Grażyna Wolszczak, Wiktoria Gąsiewska, Rafał Maślak, Filip Bobek, Qczaj, Patrycja Sobolewska czy Aleksandra Żuraw. Redakcja Plotka przyłącza się do gratulacji oraz życzeń! Czekamy na kolejne piękne ujęcia małej królewny Kosel.

ZOBACZ TEŻJakob Kosel przygotowuje pokój dla córki. Skręcanie kołyski przerosło go. "Zaczyna się robić poważnie"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.