Miss Polski 2020 wybrana! Koronę i tytuł najpiękniejszej Polki otrzymała Anna-Maria Jaromin

Konkurs Miss Polski 2020 odbył się 17 stycznia. Podczas gali wybrano najpiękniejsza Polkę. Tegoroczny finał znacznie różnił się od tych, które znamy. Po raz pierwszy w historii tego konkursu wybory najpiękniejszej Polki odbędą się bez udziału publiczności.

Wybory Miss Polski organizowane są w Polsce od 1990 roku. Wystartowały w nim 24 finalistki, jednak tytuł najpiękniejszej mógł trafić tylko do jednej. W tym roku koronę założyła Anna-Maria Jaromin.

Zobacz wideo Paulina Krupińska na Miss Polonia 2019 w sukience, w której wygrała konkurs w 2012 roku

Miss Polski 2020. Anna-Maria Jaromin włożyła koronę najpiękniejszej 

Koronę zwyciężczyni przekazała Magdalena Kasiborska. Nie obyło się bez wzruszenia. Piękność oprócz korony zyskała także 100 tysięcy złotych oraz możliwość reprezentowania Polski w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

A oto pozostałe nagrodzone w konkursie Miss Polski 2020:

Tytuł Miss Polski Wirtualnej Polski 2020 przypadł Laurze Wycichowskiej (Ciosaniec), która jednocześnie zyskała 5 tysięcy złotych. 

Tytuł Miss Polski widzów Polsatu 2020 otrzymała Wiktoria Ciochanowska (Łomża), która również otrzymała 5 tysięcy złotych. 

4. wicemiss została Sandra Naum (Łącza)

3. wicemiss została Dominika Wójcik (Moszczenica)

2. wicemiss okrzyknięto Wiktoria Ciochanowska (Łomża)

1. wicemiss została Natalia Balicka (Poznań)

Kim jest zwyciężczyni Miss Polski 2020, Anna-Maria Jaromin?

Anna-Maria Jaromin mieszka w Katowicach, ma 22 lata. Piękność studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne. Wybrała specjalizację psychokryminalistyka. Jej największą pasją jest jazda konna, którą trenuje od około 12 lat. W 2015 roku wygrałam Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle w ujeżdżeniu w kategorii mała runda. W przyszłości chciałby połączyć studia oraz pasję i pracować w policji konnej, a jej największym marzeniem jest napisanie książki.

Myślicie, że Anna-Maria Jaromin ma szansę na światową sławę w modelingu? Tego jej życzymy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.