Aleksandra Popławska coraz chętniej pokazuje na profilu córkę. Fani komplementują: Cała mama. Śliczna dziewczyna

Aleksandra Popławska jest jedną z najbardziej lubianych przez widzów aktorek. Równie dużą sympatią cieszy się jej piękna nastoletnia córka, którą pochwaliła się ostatnio na Instagramie.

W dzisiejszych czasach większość "gwiazd" znana jest z tego, że jest znana. W dobie internetu sieciowi twórcy zyskują sympatię, publikując zdjęcia na Instagramie z uwzględnieniem lokowania produktu, nagrywając 15-sekundowe filmiki na TikToku, jak tańczą do popularnego hitu na platformie lub kolegując się z kimś znanym. Na szczęście od tej niechlubnej reguły zdarzają się wyjątki. Z pewnością należy do nich Aleksandra Popławska. Aktorka jest jednocześnie silną i pełną wdzięku kobietą, która nie boi się wyzwań i podoła każdej roli. Jej gra w filmie czy serialu zawsze wznosi produkcję na wyższy poziom. Trudno więc się dziwić, że jej nazwisko krytycy filmowi wymieniają jednym tchem z największymi ikonami polskiego kina.

ZOBACZ TEŻ: Aleksandra Popławska kusi, pozując nago z kawą. Internauci pod wrażeniem jej aktów. "Smacznie, intymnie, sensualnie"

Ostatnio jednak głośno o Aleksandrze Popławskiej zrobiło się nie za sprawą kolejnej roli, a zdjęć córki, którymi pochwaliła się w mediach społecznościowych.

CZYTAJ TEŻ: Aleksandra Popławska pokazała córkę. Pozuje z szesnastolatką na sylwestrowej domówce. "Jakie podobne, szok"

Aleksandra Popławska sfotografowała córkę. Efekty sesji pokazała na Instagramie

Sporym zainteresowaniem wśród internautów cieszy się ostatnio 16-letnia córka Aleksandry Popławskiej, Antonina. Dumna mama chętnie dzieli się fotografiami swojej pociechy, a fani aktorki zgodnie przyznają, że nastolatka to "skóra zdjęta z mamy" i zachwycają się jej urodą:

Cała mama.
Śliczna dziewczyna.
Tu na tych zdjęciach to jest tak podobna, że się nie wyrzekniesz, że nie Ty rodziłaś - czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się z nimi?

 
Więcej o: