Justyna Żyła znowu dopiekła byłemu mężowi. Opublikowała wymownego mema. "Dopóki śmierć was nie rozdzieli"

Justyna Żyła dodała na swoim InstaStories wymownego mema, odnoszącego się do relacji małżeńskiej. Piotr nie będzie zadowolony.

Chociaż od rozwodu Justyny i Piotra Żyły minęło przeszło dwa lata, a oboje są już w nowych związkach, przepychanki pomiędzy eksmałżonkami nie mają końca. Spory dotyczą przede wszystkim kwestii wychowywania dzieci, lecz w ogniu krytyki stanęła także nowa partnerka polskiego skoczka, Marcelina Ziętek. Justyna Żyła nie omieszkała się już wcześniej skomentować relacji swojego byłego męża z 23-letnią aktorką serialu "19+". Tym razem wbiła byłemu mężowi kolejną szpilkę

Justyna Żyła znowu dopiekła byłemu mężowi. O co poszło tym razem?

Justyna Żyła dodała na swoim InstaStories mema, odnoszącego się do przysięgi małżeńskiej "póki śmierć was nie rozłączy". W tym przypadku zamiast śmierci, szczęśliwych małżonków miała rozdzielić... inna kobieta. Justyna Żyła opatrzyła zdjęcie płaczącym ze śmiechu GIF-em.

instagram.com/justynazylainstagram.com/justynazyla instagram.com/justynazyla

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Ostatnim razem Justyna Żyła również nie powstrzymała się od ostrych docinków w kierunku nowej partnerki swojego byłego męża. Wówczas chodziło o wiek Marceliny Ziętek, która jest o 11 lat młodsza od Piotra Żyły. Celebrytka jakiś czas temu opublikowała także wiadomości, jakie były mąż wysyła do ich córki, i w których obraża byłą żonę.

Justyna Żyła i jej medialna kariera

Przypomnijmy, że Justyna i Piotr Żyła pobrali się w 2006 roku i z początku nic nie zwiastowało, by w przyszłości ich małżeństwo miało się rozpaść. Jednak to właśnie rozwód sprawił, że o byłej żonie polskiego skoczka zrobiło się głośno w mediach. Justyna Żyła wykorzystała okazję, by otworzyć sobie drzwi do świata show-biznesu. Udało jej się wystąpić w popularnym programie  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", który przyniósł jej jeszcze większy rozgłos. 

Więcej o: