Barbara Kurdej-Szatan pozuje w kostiumie kąpielowym na wakacjach. Fani oczarowani: Czy Ty aby na pewno niedawno urodziłaś?

Barbara Kurdej-Szatan wypoczywa z rodziną na Zanzibarze i właśnie pochwaliła się zdjęciem w stroju kąpielowym. Fani nie szczędzą słów zachwytu.

Barbara Kurdej-Szatan wybrała się z rodziną na Zanzibar, czym chętnie chwali się na Instagramie i irytuje internautów. Gwiazda już zdążyła wdać się w niejedną instagramową kłótnię, po czym postanowiła zrelaksować się przy hotelowym basenie. Z tej okazji na swój profil wrzuciła zdjęcie w kostiumie kąpielowym.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy

Barbara Kurdej-Szatan pozuje w kostiumie kąpielowym na wakacjach

Aktorka nie próżnuje na wakacjach, a zdjęcie w kostiumie kąpielowym stało się okazją do zareklamowania kosmetyków. Do postu sponsorowanego Barbara Kurdej-Szatan zapozowała w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym z dużym dekoltem, sięgającym jej brzucha. Fani nie kryją zachwytu i komplementują gwiazdę w komentarzach. Niektórzy nie mogą uwierzyć, że aktorka niedawno urodziła drugie dziecko.

Ale pięknie wyglądasz. Czy Ty aby na pewno niedawno urodziłaś?
Bardzo pięknie.
Śliczny strój kąpielowy.
Przepięknie pani wygląda. Po prostu kwitnąco - piszą fani.
 

Wyjątkowo ten post wzbudził wśród internautów pozytywne emocje. To miła odmiana, bo ostatnio gwiazda musiała mierzyć się ze sporym hejtem. Internauci wypomnieli jej bowiem wakacje w czasie kryzysu i wcześniejsze "lamenty" nad brakiem pracy.

Słabe to… Lepiej czasem się nie odzywać, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Ludzie tracą pracę i nie płaczą, a celebryci łzami się zalewali, co za hipokryzja! - napisała jedna z internautek.

Aktorka odpowiedziała wtedy bardzo szybko, nie kryjąc poirytowania.

To nie był "lament celebrycki", Droga Pani, tylko walka o swoich kolegów. Teatry pierwsze były zamknięte podczas pandemii i wciąż nie są otwarte! Co za ignoranctwo. Nienawidzę tego - odpisała. Owszem, wszystkich dotknęła pandemia. I to jest ogólnie wiadome. Każdy się wypowiadał o swojej branży. A to nie znaczyło, że uważa, że są najbiedniejsi w całym kraju - dodała.

Na szczęście Basia Kurdej-Szatan szybko zapomniała o kłótniach i teraz spokojnie wypoczywa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.