Małgorzata Rozenek w pracy, a fanka pyta, kto spędza czas z dziećmi. "Perfekcyjna" trochę się zirytowała. "O moje dzieci się nie martw"

Za Małgorzatą Rozenek pracująca niedziela. Opublikowała ujęcie z planu zdjęciowego i musiała się tłumaczyć internautom. Słuszne zarzuty?

Małgorzata Rozenek słynie z niebywałej aktywności w social mediach. Gwiazda w dużej mierze sama prowadzi swój instagramowy profil i z chęcią odpowiada na komentarze fanów - nawet tych najbardziej wścibskich i często niekulturalnych. Skutkuje to żywymi dyskusjami, w które włączają się inni internauci. Tym razem powodem "sporu" był fakt, że "Perfekcyjna" pracowała w niedzielę.

Zobacz wideo Małgorzaty Rozenek tłumaczy się z nowej reklamy

Małgorzata Rozenek odpowiada ciekawskiej fance. "O moje dzieci się nie martw"

Małgorzata Rozenek jako naczelna polska influencerka publikuje w sieci wiele treści. Pod każdym postem pojawia się zawsze mnóstwo komentarzy, na które gwiazda stara się reagować. Ostatnio zrelacjonowała, jak wyglądała jej niedziela na planie zdjęciowym. Internauci wypytywali, dlaczego w dniu powszechnie wolnym od pracy mama trójki dzieci nie spędza z nimi czasu w domu.

A kto dzisiaj spędza czas z dziećmi? Szkoda, że nawet w niedzielę musisz pracować. Żeby nie było, że się czepiam, pytam z ciekawości. Pozdrawiam.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Miłość, seks & pandemia"Miłość, seks & pandemia". Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu. Nie zabrakło Rozenek, Muchy i Zborowskiej

Moja praca nie zna dni tygodnia. Dla mnie niedziela to nie jest synonim dnia wolnego, ale za to kiedy inni pracują na przykład we wtorek, to ja mam wolne. O moje dzieci się nie martw - stwierdziła "Perfekcyjna".
Nie martwię się, zapytałam ze zwykłej ciekawości - broniła się fanka.
A znasz bardzo popularne powiedzenie o ciekawości? - ciągnęła Rozenek.

Ostateczne Małgorzata dała internautce do rozumienia, że dziećmi podczas jej nieobecności zajmuje się Radosław. 

Instytucja męża i ojca.

Małgorzata Rozenek odpowiada ciekawskiej fanceMałgorzata Rozenek odpowiada ciekawskiej fance screen IG @m_rozenek

W obronie celebrytki stanęły inne internautki.

Ja też dzisiaj byłam w pracy i zostawiłam rodzinę w domu. O co krzyki?
Wszystkim dogodzić się nie da. Pracująca kobieta - źle, niepracująca tyle albo wcale - leń. Pani Rozenek to osoba medialna, taki ma zawód. Nie Wasze dzieci, nie Wasza brocha. Dzieci nie wyglądają na niezadowolone i skrzywdzone.

Cóż, my też pracujemy w niedzielę, więc w pełni rozumiemy oburzenie Małgorzaty.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek i jej szpilki podzieliły fanów. "Co to za skarpety?"