Meghan Markle i książę Harry opublikowali kartkę świąteczną. Fotografia została wykonana w ich domu

Harry, Meghan Markle i Archie pozują przed urokliwym domkiem w towarzystwie psów i życzą wszystkim wesołych świąt!

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe ze względu na panującą sytuację na świecie. Nie wszyscy doświadczą przywileju spędzenia wigilii z rodziną, a coroczne biesiadowanie przy stole zostanie zastąpione połączeniami przez kamerki internetowe. Mimo to, wszyscy starają się zachować namiastkę normalności: przystrajają domy, szykują prezenty i świąteczne uczty. 

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy ozdobiły domy na święta. U Przetakiewicz oryginalna choinka, Lewandowska stawia na światełka. U Rozenek na bogato!

Nie wszyscy jednak spędzają święta w Polsce. Niektórzy postanowili uciec od smutnej rzeczywistości i wigilię zamierzają obchodzić w tropikach. 

CZYTAJ TEŻ: Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy spędzą święta w skromnym gronie za granicą. "Nie będzie mojej córki, zięcia"

Świąteczna kartka od Meghan Markle, księcia Harry'ego i małego Archiego robi wrażenie

12 grudnia wyciekła oficjalna kartka świąteczna od rodziny królewskiej. Jak się okazuje książę Harry i Megha Markle przygotowali własną kartkę. Rzecznik Sussexów wyjaśnił, co było inspiracją do jej powstania:

Oryginalna fotografia została wykonana w tym miesiącu przez matkę księżnej w ich domu. Mała choinka, domowej roboty ozdoby oraz inne dekoracje zostały wybrane przez Archiego. Drzewko po świętach zostanie ponownie zasadzone.

Kartkę przygotowaną przez Sussexów opublikowała organizacja działająca na rzecz zwierząt, której są ambasadorami: 

Książę i księżna przekazali darowiznę, która pomoże nam wspierać psy, koty oraz ludzi w naszej społeczności tej zimy - czytamy w opisie.

Zobaczcie kartkę Meghan, Harry'ego i Archiego. 

Więcej o: