Wyciekła świąteczna kartka rodziny królewskiej. Książę William i księżna Kate zasiedli z dziećmi na stogach siana

Okolicznościowa fotografia wyciekła przed czasem.

Do sieci trafiła coroczna bożonarodzeniowa kartka przygotowywana przez brytyjską rodzinę królewską. Co ciekawe, zdjęcie nie pojawiło się jeszcze w oficjalnych mediach społecznościowych royalsów. 

Zobacz wideo Kate i William pokazali, jak ich dzieci dziękują służbie zdrowia, walczącej z koronawirusem

Do sieci wyciekła świąteczna kartka rodziny królewskiej. Urocza!

Na tegorocznej świątecznej kartce widzimy całą najbliższą familię następcy tronu, czyli księcia Williama. Towarzyszą mu księżna Kate, George, Charlotte i oczywiście najmłodszy Louis. Rodzina ma na sobie urokliwe zimowe ubrania. Książę George siedzi najbliżej swojego ojca. Chłopiec już od najmłodszych lat jest przygotowywany do roli monarchy. Za kilkadziesiąt lat to właśnie on ma zostać królem Wielkiej Brytanii.

Pięcioletnia księżniczka Charlotte została usadzona na kolanach swojej matki. Mała arystokratka do zdjęcia została ubrana w stylowy sweterek od Ralpha Laurena. Louis za to usadowił się wygodnie pomiędzy rodzicami. Jak widać, całej piątce dopisywały humory. Naszą uwagę zwraca też nietypowe otoczenie. Royalsi siedzą na sianie, a w tle za nimi widać drewno.

Świąteczna kartka została udostępniona przez fanpage Royalty 101 - Past and Present. Jak donosi magazyn "Hello!", w środku znajdują się ręcznie pisane życzenia od księcia Williama do pracowników ochrony zdrowia.

Nie jesteśmy w stanie podziękować Wam za całe poświęcenie, jakie musieliście ponieść w tym roku. Zawsze będziemy wdzięczni.

Ciekawe, czy wyciek świątecznej kartki przyspieszy jej oficjalną publikację, czy też royalsi zrobią sobie nowe zdjęcie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.