Dagmara Kaźmierska niechętnie wraca do swojej przeszłości. Zrobiła to z okazji miliona obserwatorów. "Ktoś z góry miał plan"

Dagmara Kaźmierska podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Na swoim instagramowym profilu ma już milion obserwatorów. W najnowszym wpisie nawiązała do swojej mrocznej przeszłości.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska jest najpopularniejszą z bohaterek telewizyjnego show "Królowe Życia". To właśnie ona zyskała największą sympatię widzów, którzy chętnie śledzą jej barwne losy także w mediach społecznościowych. Obecnie liczba jej obserwatorów przekroczyła milion. Aby to uczcić, Dagmara postanowiła powrócić wspomnieniami do mrocznej przeszłości i opowiedzieć przy tym o drodze, jaką zdecydowała się przebrnąć, by zmienić swoje życie.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska namawia syna na dziecko. „Rób dzidziusia, ja będę bawić!

Dagmara Kaźmierska świętuje milion obserwatorów

Przez pewien czas w mediach głośno było na temat wątpliwej przeszłości "królowej". Przypomnijmy, że Dagmara Kaźmierska była kiedyś właścicielką agencji towarzyskiej, za co przesiedziała w więzieniu kilkanaście miesięcy. "Królowa życia" usłyszała zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwa, sutenerstwa i zmuszania kobiet do prostytucji. Po odbyciu kary Dagmara postanowiła zmienić swoje życie. Wygląda na to, że się udało.

W opisie najnowszego zdjęcia na instagramowym profilu celebrytka wyznała, że czasem nie jest w stanie uwierzyć, że tak wiele osób ją podziwia. Dodajmy, że niektórzy widzowie zarzucali stacji TTV promowanie "kryminalistki", twierdząc, że nie powinna ona mieć już szansy na karierę w telewizji. Trzeba jednak przyznać, że przeważają wierni fani, o czym świadczy chociażby liczba obserwatorów na Instagramie. Z okazji okrągłego miliona Dagmara przypomniała o swojej przeszłości, cytując słowa Andersena.

 
1 MILION. Wzruszacie mnie, cieszycie swoimi komentarzami, wiadomościami. Czasem ciężko mi uwierzyć, że daję ludziom tyle radości i siły. Wychodzi na to, że ktoś tam z góry miał na mnie inny plan i w dobrą stronę zawrócił mnie z wcześniejszej drogi. Wysyłam Wam wszystkim całe tony uśmiechu, dobrej energii i zdrowia. ,,NAWET NIE MARZYŁEM O TAKIM SZCZĘŚCIU WÓWCZAS, KIEDY BYŁEM TYLKO BRZYDKIM KACZĄTKIEM "-Hans Christian Andersen. Brzydkie kaczątko. Dziękuję, że Jesteście – podziękowała Dagmara Kaźmierska.

Dagmara po raz kolejny przypomniała, że przeszłość oddzieliła grubą kreską, jednak nie zapomina o swoim dawnym życiu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.