Danuta Martyniuk wraca! Pozuje z "Królowymi życia" w ich futrze z lisa. W komentarzach burza. "Słoma wystaje"

Danuta Martyniuk odwiedziła salon Gabriela Seweryna. Pozuje w specjalnie zaprojektowanym dla niej futrze z lisa. Przesada.

Afera związana z rozwodem Daniela Martyniuka wykreowała na nową gwiazdę jego mamę, Danutę. Martyniukowa zasłynęła kilkoma kontrowersyjnymi wypowiedziami i stanowczym opowiedzeniem się po stronie syna. Z czasem celebrytka była chyba przytłoczona liczbą materiałów, jakie powstawały w sieci na jej temat i usunęła się w cień. Dziś powraca, jednak chyba nie o takim powrocie marzyła. Pozuje z "królem życia" w naturalnym futrze.

Danuta MartyniukCzym zajmowała się Danuta Martyniuk, zanim jej mąż został królem disco polo? Jej wykształcenie może was zaskoczyć

Zobacz wideo Danuta Martyniuk komentuje zachowanie byłej synowej

Danuta Martyniuk pozuje w futrze z lisa

Żona Zenka Martyniuka przyzwyczaiła nas już do swojego zamiłowania do luksusu. W końcu jej rodzina do biednych nie należy - król disco polo zarabia kokosy na koncertach. Sądząc po garderobie Danusi, jej ulubioną marką jest Louis Vuitton, nie dziwi więc, że na spotkanie z Gabrielem Sewerynem przyodziała kozaki właśnie tego domu mody. Dopasowała do nich czarne futro z lisa, które specjalnie dla niej zaprojektował uczestnik "Królowych życia".

Dwa tygodnie ciężkiej pracy. Starannie wyselekcjonowane lisy i ponad pięć tys. ćwieków. Wszystkie ręcznie nabijane. Najpiękniejsze podziękowano za pracę to błysk w oku osoby, której dedykowane jest to dzieło. Danusiu, cieszę się razem Tobą. PS., spodziewam się burzy.
 

Pod zdjęciem, oczywiście, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci byli oburzeni, że Danuta pozuje w naturalnym futrze, a Gabriel wprost pisze o wyselekcjonowanych lisach, perfidnie się uśmiechając.

Szkoda lisów, a Dance nawet takie futro nie doda klasy, bo gdzieś tam słoma wystaje.
W tych czasach raczej chwalenie się lisami nie jest, ani modne, ani fajne.
Klasy za kasę nie kupi...
Futro z lisa... Żadnego obeznania na temat warunku przetrzymywania i torturowania zwierząt? W tych czasach są możliwości robienia futra z innych materiałów niż prawdziwa skóra, panie Gabrielu.

Zgadzacie się z internautami?