Mariah Carey doczekała się podobizny w postaci bombki choinkowej. Nie jest zachwycona, a my wcale jej się nie dziwimy. To gotowy mem!

Mariah Carey wypowiedziała się na temat bombki, która miała przypominać nią samą. Pomysł piękny, a wykonanie? Stało się memem.

Mariah Carey to piosenkarka, o której głośno jest w każde święta. Artystka wykonała utwór "All I Want For Christmas Is You", bez którego wiele osób nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia. Nic więc dziwnego, że Carey kojarzy się wielu osobom właśnie z okresem przedświątecznym. Co więcej, sama przyznała, że bardzo lubi ten okres. Można więc było się spodziewać, że prędzej czy później gwiazda doczeka się bombki ze swoją podobizną.

Zobacz wideo Lewandowski, Bieber, Carey, Jenner, Statham - gwiazdy vs Bottle Cap Challenge

Mariah Carey została bombką. Podobna?

Utwór śpiewany przez Mariah po ponad 20 latach od premiery powrócił właśnie na szczyt listy Billboard Hot 100. Dodajmy, że singiel sprzedał się w ponad 16 milionach egzemplarzy, trafiając do największych klasyków utworów bożonarodzeniowych wszech czasów.

Kawałek przysporzył Carey sporej popularności, która daje o sobie znać szczególnie przed świętami. W tym roku Mariah została uhonorowana bombką wyglądającą jak ona sama. Czy aby na pewno?

Na Twitterze pojawił ostatnio się uroczy wpis w mocno świątecznym klimacie. Autor posta udostępnił zdjęcie bombki, którą wykonał jego mąż z okazji nadchodzących świąt.

Mój mąż i ja wymieniamy ozdoby co roku, a w tym roku dostałem @MariahCarey, to jest bardzo świąteczne! – napisał użytkownik Twittera.

Trzeba przyznać, że prezent jest wyjątkowy. Nieco odmiennego zdania jest sama Mariah Carey, która pokusiła się o komentarz dla ekstrawaganckiej ozdoby z jej podobizną.

To jest… Niezatwierdzone. (Ale liczy się pomysł) - oceniła krótko.

My zachwycamy się pomysłem, jednak nie jesteśmy pewni, jak zareagowalibyśmy na miejscu Mariah. Szczególnie że zdjęcie bombki krąży obecnie po sieci jako mem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.