Mariah Carey jest w świetnej formie. Na najnowszych zdjęciach widać, że znowu schudła. W błyszczącej kreacji wyglądała obłędnie

Mariah Carey z miesiąca na miesiąc wygląda coraz lepiej. Gwiazda zdecydowała się zadbać o swój wygląd oraz zdrowie i wydaje się być naprawdę szczęśliwa. Czy to początek zmian w jej życiu?
Mariah Carey Mariah Carey Splash News / Splash News/EAST NEWS

Problemy z wagą

Jeszcze kilka lat temu Mariah Carey zmagała się z problemem otyłości. Mimo że gwiazda kilka razy sporo schudła, to i tak wkrótce dopadał ją efekt jojo. Przez bardzo długi czas nie mogła pogodzić się ze swoją wagą i retuszowała zdjęcia, które publikowała w internecie.

Mariah Carey Mariah Carey SPLASH NEWS

Metamorfoza

Po wielu latach artystka nagle schudła i zaczęła utrzymywać tę wagę. Spekulowano, że piosenkarka przeszła operację żołądka, dzięki której miała zrzucić nawet 40 kilogramów.

Mariah Carey z partnerem Mariah Carey z partnerem Gilbert Flores/Broadimage / /Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Mariah w świetnej formie

Miesiąc temu paparazzi zrobili zdjęcia artystce oraz jej chłopakowi, Bryanowi Tanace'owi. Gwiazda miała na sobie obcisłą sukienkę z głębokim dekoltem i rozcięciem przy udzie. Mimo odważnej kreacji, prezentowała się naprawdę elegancko i kobieco. Widać, że związek z młodszym partnerem jej służy.

Mariah Carey Mariah Carey Sipa USA / Sipa USA/Sipa USA/East News

Wciąż zachwyca

Jej najnowsze zdjęcia potwierdzają, że wciąż jest w świetnej formie! Mariah pojawiła się w piątek na gali Power of Women w Los Angeles. Postawiła na długą suknię, która sięgała aż do ziemi. Głęboki dekolt wcale nie był wyzywający, za to dodał kreacji kobiecego charakteru.

Mariah Carey Mariah Carey Sipa USA / Sipa USA/Sipa USA/East News

Wygląda kwitnąco

Mariah wygląda naprawdę pięknie i wydaje się być szczęśliwa.

Mariah Carey Mariah Carey instagram/mariahcarey

Uśmiech nie schodzi z jej twarzy

Myślicie, że uda jej się utrzymać wymarzoną wagę?

KB

Więcej o: