Agata Duda ze słuchawką przy uchu prezentuje swój gabinet. Jest mała choinka, ale to drewniane meble przyciągają uwagę

Na Instagramie Agaty Dudy pojawiło się nowe zdjęcie. Pierwsza dama pozuje przy biurku, prezentując Polakom swój gabinet.

Pod koniec lipca Andrzej Duda wygrał wybory, w związku z czym przez najbliższe pięć lata nadal będzie urzędował z Pałacu Prezydenckiego. W budynku przy Krakowskim Przedmieściu mieszka razem z żoną, która kilka miesięcy temu w ramach ocieplenia wizerunku swojego oraz męża, założyła konto na Instagramie. Pojawiają tam się zdjęcia, które przedstawiają działalność germanistki jako pierwszej damy. Do najnowszego Agata Duda zapozowała przy biurku, informując, że w okresie przedświątecznym odbywa wiele rozmów z seniorami. My patrzymy na gabinet.

Zobacz wideo Andrzej Duda uczcił urodziny swojej żony

Agata Duda pokazała gabinet

W środę na instagramowym koncie Agaty Dudy pojawił się nowy post. Pozująca ze słuchawką przy uchu pierwsza dama zakomunikowała, że "rozmawia z seniorami, którzy w ramach wolontariatu spędzają czas z noworodkami przebywającymi w szpitalu".

Przed zbliżającym się Bożym Narodzeniem Agata Kornhauser-Duda rozmawia z seniorami, którzy w ramach wolontariatu spędzają czas z noworodkami przebywającymi w szpitalu. O swojej wyjątkowej działalności opowiadali Pierwszej Damie podczas ubiegłorocznej wizyty w Pałacu Prezydenckim. Wybuch pandemii przerwał akcje? „Senior maluszka tuli”, ale przyszywani dziadkowie czekają na spotkania z noworodkami.
 

Naszą uwagę kradnie, o dziwo, nie stylizacja Dudy, a tło zdjęcia. Żona prezydenta zapozowała przy drewnianym stole, w takim samym kolorze, w jakim rozstawione w pomieszczeniu są kredens i wielka dwudrzwiowa szafa. Nie brakuje świątecznych akcentów w postaci choinki (ozdobionej srebrnymi bombkami) oraz bożonarodzeniowych stroików ze świeczkami.

Kinga Duda, Andrzej Duda, Klaudia KlaraKinga Duda nie mieszka w Pałacu Prezydenckim? Youtuberka: Wynajęła mieszkanie od mojej koleżanki

Niestety, nie wiemy, czy gabinet polskiej pierwszej damy spodobał się fanom, ponieważ możliwość komentowania zdjęcia została ograniczona.