Lana Del Rey zaręczyła się? Jej wybrankiem ma być przystojny muzyk. Fani i magazyn "People" mają dowody

Lana Del Rey jest zaręczona z muzykiem Claytonem Johnsonem. Świadczyć ma o tym ogromny pierścionek na dłoni wokalistki.

Lana Del Rey i Clayton Johnson mają być już po zaręczynach. Na zdjęciach i wideo z udziałem piosenkarki widać nowy element biżuterii, którego wcześniej tam nie było - ogromny pierścionek. Magazyn "People" przedstawił swoje dowody w tej sprawie.

Lana Del Rey zaręczona?

Lana Del Rey i Clayton Johnson poznali się dzięki aplikacji randkowej. Po raz pierwszy zaczęli śledzić się w mediach społecznościowych w sierpniu i od tego czasu pojawiali wzajemnie na swoich kontach na Instagramie. Wspólnie świętowali również Halloween, kiedy to przebrali się za postacie z "Czarnoksiężnika z krainy Oz". Więcej zdjęć muzyka zobaczycie w naszej galerii.

Lana del ReyPo ostatnim "skandalu" Lana del Rey unikała paparazzi. Ostatnio przyłapali ją w naturalnym wydaniu. T-shirt i szorty zamiast sukni

Ostatnio jednak 35-letnia gwiazd wzbudziła zainteresowanie fanów za sprawą występu w "The Tonight Show", gdzie wykonała piosenkę "Love You Like a Woman". Internauci szybko wyłapali pozornie niewielki szczegół, który jednak szybko stał się tematem numer jeden. Nowy pierścionek na serdecznym palcu jej dłoni sugeruje, że chodzi o zaręczyny. Magazyn "People" potwierdza te doniesienia - na dowód pokazuje kilka screenów zrobionych przez fanów. 

 

Lana Del ReyLana Del Rey zaskoczyła fanów nagraniem. Niestety to usta gwiazdy grały pierwsze skrzypce

Inna fanka gwiazdy również dopatrzyła się wielkiego pierścionka na palcu wokalistki.

To jednak nie wszystko. "People" miał skontaktować się z osobą, która potwierdziła przypuszczenia.

 
Lana w dużej mierze ukrywa swoje życie miłosne. Niedawno zaręczyła się z 31-letnim piosenkarzem Claytonem Johnsonem - powiedział informator.
 

Clayton Johnson był wokalistą i gitarzystą w zespole "The Johnsons",w którym grał piosenki wraz ze swoimi braćmi - Chantrym i Connorem. Zajmuje się także tworzeniem własnych wykonań utworów znanych muzyków - do najpopularniejszych na YouTubie należał cover piosenki Rihanny, Paula McCartneya oraz Kanye Westa. Dotychczas jednak ani on, ani Lana nie skomentowali doniesień, ale jeśli przypuszczenia się sprawdzą - gratulujemy! 

Zobacz też: Jennifer Aniston i Brad Pitt zaręczyli się? Zagraniczne media są pewne. Aktorka miała pokazać pierścionek

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała kolędującego Sebastiana Karpiel-Bułeckę
Więcej o: