Małgorzata Rozenek skarży się na nauczanie zdalne. "Musiałam rozwiązać dramaty związane z Tadkiem"

Do niedawna media rozpisywały się o tym, że Małgorzata Rozenek ponownie została mamą. Tym razem prowadząca "Projektu Lady" opowiedziała o problemach wychowawczych ze starszym synem, Tadeuszem.

Małgorzata Rozenek-Majdan rozpoznawalność zyskała poprzez udział w telewizyjnych programach TVN-u. Najpierw występowała w show "Perfekcyjna Pani Domu", gdzie doradzała Polakom jak w czystości utrzymać swoje gospodarstwa domowe. W 2016 roku została prowadzącą "Projektu Lady", w którym pomaga uczestniczkom przeobrazić się w eleganckie damy. W tym samym roku wyszła za mąż za Radosława Majdana- piłkarza i reprezentanta Polski w piłce nożnej.

Na początku 2020 roku media obiegła informacja o tym, że para doczekała się narodzin najmłodszego syna Henryka. Jednak zaledwie kilka tygodni po porodzie Małgorzata Rozenek zdecydowała się wrócić do pracy i codziennych obowiązków. Aby pozostać w ciągłym kontakcie z fanami, chętnie i często udziela się w swoich mediach społecznościowych, a jej instagramowy profil obserwuje blisko 1,5 miliona osób. Gwiazda publikuje wiele postów związanych ze swoją pracą, rodziną czy podróżami.

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o problemach z synem

Tym razem na swoim InstaStories opowiedziała o problemach wychowawczych związanych ze starszym synem, Tadeuszem.

Musiałam rozwiązać dramaty związane z Tadkiem i jego używaniem telefonu - przyznała.

Podczas podróży samochodem, Małgorzata Rozenek- Majdan, wyznała, że wszystkiemu winne jest zdalne nauczanie syna. 

Przez ten homeschooling, do tej pory się dzieciom mówiło, że komputery to nie i "nie można", a teraz spędzają przed nimi całe dnie i potem jest problem, żeby im te komputery zabrać - dodała.

Przypomnijmy, że zdalne nauczenie zostało wprowadzone 7 listopada bieżącego roku ze względu na pandemię koronawirusa, która sparaliżowała różne gałęzie przemysłu oraz edukację. Najpierw objęto nim szkoły ponadpodstawowe i uczelnie wyższe, później klasy I-III i IV-VII szkół podstawowych. Aktualnie funkcjonują jedynie żłobki i przedszkola. 

instagram.com/stories/m_rozenekinstagram.com/stories/m_rozenek instagram.com/stories/m_rozenek

Macie podobne problemy ze swoimi pociechami?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.