Henryk Majdan skończył sześć miesięcy. Małgorzata Rozenek: Uczcił tę okazję jednym dolnym zębem. Ale słodziak!

10 czerwca na świat przyszedł Henryk Majdan. Dumni rodzice już kilkanaście godzin później pokazali syna na swoim Instagramie. Okazuje się, że właśnie minęło pół roku od jego narodzin - najmłodsze dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana kończy sześć miesięcy.

Henryk Majdan skończył w czwartek sześć miesięcy. Zarówno Małgorzata Rozenek jak i Radosław Majdan nie pozwolili zapomnieć obserwatorom o tak ważnym wydarzeniu. Jako, że maluch już od dnia narodzin jest osobą publiczną, to i tym razem wrzucili jego urocze zdjęcia i nagrania do sieci.

Henryk Majdan kończy sześć miesięcy

Henryk Majdan skończył w grudniu sześć miesięcy. Choć to nie urodziny, jego rodzice ochoczo przypominają o ważnym dniu. Prezenterka stwierdziła nawet, że Światowy Dzień Piłki Nożnej, który przypada na 10 grudnia to nie przypadek. Opisała też, w jaki sposób - jej zdaniem - chłopiec uczcił ten czas.

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje domu. Poszalała!Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje. Zaszalała! Jest też pierwsza świąteczna skarpeta dla Henia

Henryk Jan Majdan kończy dziś sześć miesięcy. Akurat w Światowy Dzień Piłki Nożnej. Przypadek? Nie sądzę. Zupełnie nie wiem, kiedy to minęło. Uczcił tę okazję jednym dolnym zębem (może wreszcie trochę pośpimy w nocy) i uśmiechem od ucha do ucha. A jeszcze niedawno był taki malusi. Chwilo trwaj - podpisała wideo Rozenek.
Zobacz wideo Sześciomiesięczny Henryk Majdan "rozmawia" z tatą

Na nagraniu widzimy Henia, który przeciąga się i ziewa, a jego tata w zabawny sposób dopowiada, co chłopiec mógłby mówić, gdyby potrafił.

Tato, przestań. Yes, gooooool. Tato, przestań, nie fotografuj mnie, nie to ujęcie. Nie chce tych zdjęć, nie w takiej sytuacji niekomfortowej - śmiał się emerytowany bramkarz.

Radek również postarał się o specjalny post z tej okazji. 

Małgorzata RozenekRozenek pozuje, fanowi się nie podoba: Ani ładne, ani artystyczne. Nie dała sobie wejść na głowę

Dzisiaj nasz kochany śliczny synuś kończy pół roczku. Na drugim zdjęciu, zaraz po porodzie - tak zwane kangurowanie. Henio poznał zapach taty - podpisał ujęcia Majdan.
 

Coś nam mówi, że z każdym kolejnym miesiącem będzie Henryka tylko coraz więcej na Instagramach rodziców...

Zobacz też: Małgorzata Rozenek ubrała już choinkę. Na bogato! Do świątecznego zdjęcia zapozowała z Heniem. Maluch skradł całą uwagę

Więcej o: