Matthew Perry chce się ustatkować. Oświadczył się młodszej o 22 lata ukochanej

Matthew Perry oświadczył się Molly Hurwitz. W wywiadzie nie ukrywa swojej radości, że wreszcie trafił na najwspanialszą kobietę.

To dobra wiadomość dla fanów serialu "Przyjaciele". Matthew Perry, który wcielał się w postać Chandlera Binga, wreszcie chce się ustatkować. Aktor do tej pory nie miał szczęścia do związków, jednak dwa lata zaczął spotykać się z Molly Hurwitz. Przez prawie rok udało im się utrzymać tę informację w tajemnicy, jednak gdy zostali przyłapani przez paparazzi, ogłosili, że są razem.

Zobacz wideo Ekipa serialu "Przyjaciele" do tej pory się przyjaźni

Matthew Perry się zaręczył

Jednak w maju tego roku pojawiły się doniesienia, że się rozstali. Jak pisały zagraniczne media, pozostali w przyjacielskich relacjach. Szybko jednak zrozumieli, że chcą być razem. 51-letni aktor zdecydował się nawet oświadczyć młodszej o 22 lata menedżerce literackiej.

Przyjaciele aktorka od dawna liczyli na to, że w końcu uda mu się ustatkować, zwłaszcza Courteney Cox. Mają nadzieję, że on i Molly zajdą daleko w swojej relacji - czytamy wypowiedź informatora "Daily Mail".

Perry o swoich planach opowiadał jakiś czas temu w magazynie "People". Wyznał, że "postanowił się zaręczyć" już jakiś czas temu. Zachwycał się także ukochaną i zdradził, że spotkał "najwspanialszą kobietą na naszej planecie". W przeszłości aktor spotykał się m.in. z Julią Roberts. Poznali się na planie serialu "Przyjaciele" w 1995 roku, gdzie aktorka zagrała epizodyczną rolę. Umówili się kilka razy, jednak ich związek nie wypalił. Do tej pory jednak mogą na siebie liczyć.

Perry nie potrafił nigdy zbudować trwałej relacji, do tej pory nigdy się nie ożenił (co może się niedługo zmienić). Jedną z przyczyn na pewno były nałogi aktora, który miał problemy z alkoholem i był uzależniony od leków.

Więcej o:
Copyright © Agora SA