Menadżerka broni Karoliny Pisarek i odpowiada Krupie. "Dukanie z promptera nie wystarczy, żeby wrócić na szczyt" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Pomiędzy Karoliną Pisarek a Joanną Krupą atmosfera jest napięta od dobrych kilku miesięcy. Najnowsza wypowiedź prowadzącej "Top Model" zdenerwowała jej byłą menadżerkę.

Joanna Krupa przez wiele lat współpracowała z Małgorzatą Leitner. Ponad trzy lata temu panie rozstały się zawodowo w atmosferze skandalu. Konflikt pomiędzy nimi nie gaśnie, bowiem była menadżerka Joanny teraz jest agentką Karoliny Pisarek, która jest także jedną ze współprowadzących "Top Model". Już jakiś czas temu spekulowano, że Pisarek planuje zastąpić w przyszłości główną prowadzącą, co przelało szalę goryczy u Joanny Krupy. Od tamtej pory obie panie niezbyt miło wypowiadają się na swój temat w mediach. Tak było i tym razem, gdy tuż po finale "Top Model" Joanna zaatakowała młodszą koleżankę. 

Joanna Krupa, Karolina Pisarek"Top Model". Joanna Krupa krytykuje zachowanie Pisarek na planie. Karolina w szoku: Nie jest to powitanie, jakiego się spodziewałam

Była menadżerka atakuje Joannę Krupę

Joanna Krupa tuż po finale "Top Model" udzieliła kilku wywiadów. Prowadząca została zapytana przez reportera serwisu Pudelek o konflikt z Karoliną Pisarek. Nie oszczędziła mocnych słów pod adresem podopiecznej swojej byłej agentki. Przyznała, że ta wywyższała się na planie programu, a także zasugerowała, że gdyby chciała, spokojnie mogłaby usunąć ją z "Top Model". Zaapelowała również do niej o szacunek, ponieważ to właśnie ona ją wypromowała. 

Karolina Pisarek i Joanna KrupaKarolina Pisarek wyznała nam, czy lubi Joannę Krupę [Koło Plotka Extra]

Ja jestem wystarczająco już poważną kobietą i nie mam czasu na takie dziecinne "ping pong". To jest dziecko. Tak naprawdę jakbym miała dziecko jako młoda kobieta, to by mogła być moją córką. Come on, ja cię wylansowałam! Top Model cię wylansowało. Chociaż miej szacunek... -mówiła zdenerwowana Joanna.

Na odpowiedź z drugiej strony nie trzeba było długo czekać. Menadżerka Karoliny Pisarek w rozmowie z Plotkiem odniosła się do słów Joanny Krupy. Zarzuciła jej, że jest nieprofesjonalna i zazdrosna o konkurencję. 

Co o promowaniu i pracy za kulisami może wiedzieć kobieta, która nawet SAMA siebie nie wypromowała (!), a która do dzisiaj odcina kupony od mojej 8-letniej pracy i poświęcenia? Hejtowanie młodszej konkurencji czy dukanie z promptera nie wystarczy, żeby wrócić na szczyt. Przymykałam oko na tę ignorancję, gdy była urocza-jakieś 8 lat temu. Dziś zdecydowanie komentuję standup comedy season 9 w wykonaniu 40-latki - mówiła w rozmowie z Plotkiem Małgorzata Leitner.

Joanna Krupa, Karolina PisarekKarolina Pisarek reaguje na wideo Krupy z Wieniawą. Wszystko obróciła w żart i odpowiedziała z klasą

Myślicie, że Joanna tym razem odpowie swojej byłej agentce?