Justyna Żyła na nowych zdjęciach z partnerem. Wreszcie pokazała jego twarz. "Chłop jak dąb". Internauci patrzą też na coś innego

Justyna Żyła od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochana. Jej nowy partner to przystojniak!

Justyna Żyła ma za sobą bardzo medialne rozstanie z byłym już mężem, Piotrem Żyłą. Na dobrą sprawę to właśnie wtedy wypłynęła na szerokie wody show-biznesu. W krótkim czasie ambitna celebrytka zdążyła między innymi wziąć udział w sesji dla "Playboya" i spróbować swoich sił w "Tańcu z Gwiazdami". Co u niej ostatnio słychać? Jest szczęśliwie zakochana!

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Justyna Żyła na romantycznym zdjęciu z nowym partnerem

Justyna Żyła od kilku miesięcy jasno daje do zrozumienia, że jest szczęśliwie zakochana. Początkowo internauci nie do końca wierzyli w jej rewelacje. To dlatego, że jej poprzedni rzekomy partner budził sporo wątpliwości, a internauci szybko wytropili, że jest związany z kimś innym. Po jakimś czasie Justyna Żyła postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i zaczęła coraz śmielej wrzucać do sieci kadry z randek z tajemniczym "A". O mężczyźnie nie wiadomo za wiele. Ze zdjęć dowiedzieliśmy się jednak, że ma słabość do tatuaży.

Justyna Żyła, Piotr ŻyłaJustyna Żyła przed laty pomogła Piotrowi w rozkręceniu dochodowego biznesu

W niedzielne popołudnie Justyna Żyła raz jeszcze uraczyła instagramowych obserwatorów wspólną fotką z nowym partnerem. Jak widać, para wybrała się na pieszą wycieczkę. Zakochani stoją tyłem do obiektywu, jednak czujni internauci i tak wyłapali intrygujący szczegół. Chodzi o ubiór "A". Mężczyzna odsłonił kostki mimo typowo jesiennej pogody. Inna sprawa, że takie buty nie najlepiej sprawdzają na kamienistym podłożu.

 
Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie. Z tobą łatwiej dzielić dzień za dniem. Jestem bez żadnych szans, kiedy obok jesteś ty. Niech zostanie wszystko tak, jak jest - dopisała zakochana Żyła.

Justyna Żyła pokazała partnera

Pod zdjęciem widać, że internauci od razu zwrócili uwagę na kostki jej partnera. Celebrytka tłumaczyła się, że w Wiśle jest "ciepły front" po czym usunęła wspomniane komentarze. Dodatkowo ograniczyła możliwość komentowania romantycznej fotki.

Komentarz na profilu Justyny Żyły na InstagramieKomentarz na profilu Justyny Żyły na Instagramie Instagram/justynazyla

Zostawiła jednak porównanie "A" do jej byłego męża.

Żyła taki drobny chłopaczek, a tu dla odmiany chłop jak dąb - napisała jedna z internautek.

Justyna Żyła musiała być jednak w bardzo dobrym nastroju, bowiem w relacji na InstaStories pojawiło się kolejne zdjęciem z "A". Tym razem zakochana celebrytka zdecydowała się pokazać twarz partnera.

Justyna Żyła z partneremJustyna Żyła z partnerem Instagram/justynazyla

Ładnie razem wyglądają?

Więcej o: