Hanna Lis ostro o chuliganach z Marszu Niepodległości. W komentarzach wojna. Komentuje Szabatin: Po***y

Hanna Lis na Instagramie ostro wypowiedziała się o chuliganach, którzy podczas Marszu Niepodległości podpalili mieszkanie. Jej nagranie na Instagramie skomentowało wielu sławnych ludzi, w tym Ewa Szabatin. Komentarz tancerki rozzłościł niektórych internautów.

11 listopada odbył się kolejny Marsz Niepodległości. Choć przez pandemię miał być zmotoryzowany, to jednak finalnie uczestnicy odbyli pieszy pochód. Nie obyło się bez aktów wandalizmu - chuligani m.in. podpalili jedno z mieszkań. Celem ich ataku była nieruchomość, na balkonie której wisiał plakat wspierający Strajk Kobiet. Race jednak nie doleciały tak wysoko i spadły niżej. Przez to zniszczeniu uległa pracownia jednego z polskich artystów.

Zobacz wideo Hanna Lis jest oburzona

Hanna Lis oburzona tym, co się stało podczas Marszu Niepodległości

Oburzona dziennikarka nagrała relację na Instagramie. Lis była świadkiem tego zdarzenia i widziała je z okna swojego apartamentu. "Do pierdla z nimi wszystkimi! Zdelegalizować ten cholerny marsz nienawiści" - apelowała. Jej post skomentowało mnóstwo osób. Najwięcej kontrowersji wywołał wpis Ewy Szabatin, tancerki znanej z "Tańca z gwiazdami". Jest bardzo dosadny:

Poj*by - sorry za słowo, ale nie da się tego inaczej nazwać! Wstyd! - grzmi.

Jan Kietliński, Marsz NiepodległościSyn Beaty Tadli załamany Marszem Niepodległości

Pod nim wywiązała się dyskusja. Głos zabrała jedna z internautek, która nie ukrywa, że poczuła się urażona.

Poj*by? Szłam tam z rodziną - zwróciła się do celebrytki.

Przy okazji obraziła tancerkę. Ta odniosła się do jej komentarza:

Za dychę nie tańczyłam jeszcze... A jak widać nie rozumiesz, co się działo podczas marszu i ile nienawiści jest w tych ludziach... Ty może szłaś pokojowo, ale jak widzisz na filmie nie wszyscy tak sobie szli. Chyba że dla ciebie to ok, spalenie komuś mieszkania, race i bójki na ulicach? - odpisała.

instagram.com/kingarusinKinga Rusin dodała poruszający wpis z okazji Święta Niepodległości

Agresywna użytkowniczka Instagrama nie odpuściła i przedstawiła swój punkt widzenia.

Podpisałaś pod komentarzem, który prawi o całym tym marszu. Ja tam byłam z rodziną, a ty nazywasz nas poj*bami, jak dzieci szły pokojowo. Jak tak można? - brzmi połowa wpisu. W dalszej części znowu uderzyła w obraźliwi ton.
Ja użyłam rozumu i napisałam to, co uważam na temat tego, co widziałam. I tak, powtórzę jeszcze raz POJ*BY! To ci, którzy spalili mieszkanie, to ci naziole, którzy zaczynają bójki i rozwalają Warszawę, tak POJ*BY to ci, którzy narażają życie ludzi, strzelając z rac! Tak, dla mnie to są POJ*BY! Powinni siedzieć w więzieniu. Jakbyś była w tym mieszkaniu z dzieckiem też byś ich broniła? Serio? - Szabatin nie ukrywała już poddenerwowania.
 

Internautka w tym momencie napisała, że kończy "tę nic nie wnoszącą wymianę zdań". Oceniła też krytycznie celebrytów. Zwróciła się do nich, by "zanurkowali do historii" i wyrobili sobie własne zdanie. Ewa Szabatin pożegnała się z nią i życzyła jej spokojnego wieczoru.