Gwiazdy obchodzą Narodowe Święto Niepodległości. "Boli mnie Polska"

11 listopada to bardzo ważny dzień dla wszystkich Polaków. Znane osoby chętnie wspominają tę rocznicę, publikując patriotyczne zdjęcia w mediach społecznościowych.

11 listopada, jak co roku, Polki i Polacy dumnie obchodzą dzień odzyskania niepodległości przez Polskę. W 1918 roku, po 123 latach zaborów, w końcu staliśmy się wolnym narodem. Wiele może nas dzielić, ale 11 listopada przeżywają wszyscy obywatele. Robią to również gwiazdy i wykorzystują do tego swoje media społecznościowe.

Gwiazdy obchodzą Narodowe Święto Niepodległości

Kuba Wojewódzki

Z okazji #11listopada mam dla was żart patriotyczny - Wszyscy Polacy to jedna rodzina... (koniec).
 

Martyna Wojciechowska

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI. Niezależnie od tego, na jakim krańcu świata jestem, zawsze w sercu mam nasz kraj. Na każdym szczycie góry w moim projekcie Korona Ziemi, na mecie każdego z rajdów z dumą rozwijałam polską flagę! Tu jest mój dom. NASZ DOM. Dzisiaj mam jedno marzenie. Żebyśmy w końcu nauczyli się wzajemnie szanować i nie wykluczać. Bo WOLNOŚĆ narodu, ale też wolność każdego człowieka to najważniejsza wartość.
 

Ewa Wachowicz

Nasza Niepodległa.
 

Marcin Prokop

Made in poland. Słowo na "n". Cokolwiek dla was osobiście oznacza, nie pozwólcie by ktokolwiek, kiedykolwiek wam ją odebrał. Na żadnym poziomie. W żadnym wymiarze.
 

Agata Młynarska

Boli mnie Polska. Wierze? w dziewczyny! Fantastyczne Polki, które robią zmianę! Go girls!
 

Dagmara Kaźmierska

POLSKO. MOJA UKOCHANA OJCZYZNO. CHOĆ DZIŚ BĄDŹ JEDNOŚCIĄ. BEZ PODZIAŁÓW, BEZ KŁÓTNI. Choć jeden dzień...
 

Edyta Herbuś

W tym niezwykłym czasie transformacji całej Ziemi, pełnym wyzwań, wyzwoleń, wątpliwości i głębokich spotkań ze sobą, niepodległością jest dla mnie NASZA JEDNOŚĆ. Trzeba mieć odwagę, by zaufać tej zmianie i podążać za prawdą swojego serca. Pomimo wszystko życzę Nam wszystkim takiej ODWAGI, zdrowia i bezpieczeństwa. Bądźmy razem.
 

Staszek Karpiel-Bułecka

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA!