Książę George został bohaterem kreskówki. "George może być zabawny, szokujący i zaskakująco słodki"

Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć kreskówkę o rodzinie królewskiej. Co ciekawe, prym ma wieść postać księcia George'a.

Książę George oraz inni członkowie rodziny królewskiej stali się inspiracją do nowej kreskówki komediowej, stworzonej przez scenarzystę "Family Guya". Na popularnym, fejkowym koncie na Instagramie producenta Gary'ego Janettiego książę George jest przedstawiony jako bezczelny komentator najnowszych królewskich nagłówków. Często kpi ze swoich krewnych, w tym z siostry księżniczki Charlotte, mamy księżnej Kate oraz Meghan Markle i księcia Harry'ego. Właśnie instagramowa kreacja George'a jest inspiracją do animowanego serialu.

Rodzina królewskaPierwszy wywiad dzieci księcia Williama i księżnej Kate. Pewny siebie George i nieśmiały Louis

Książę George w kreskówce

Kreskówka ma mieć swoją premierę na platformie streamingowej HBO Max, co potwierdziła Sarah Aubre, szefowa działu oryginalnych treści platformy.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy przenieść świat stworzony przez Gary'ego na Instagramie do HBO Max, gdzie nasi widzowie mogą odkryć to, co wiedzą jego fani na Instagramie, czyli to, że George może być zabawny, szokujący i zaskakująco słodki - mówiła.

Księżna Kate i książę WilliamKsiężna Kate i książę William na wcześniej niepublikowanych ujęciach z dziećmi

Gary Janetti ma wielkie plany co do swojego projektu.

Jestem podekscytowany, że mogę pracować HBO Max. Nie mogę się doczekać, kiedy będziemy mogli pokazać efekty naszej pracy- mówił.

Każdy odcinek zapowiadanej kreskówki o rodzinie królewskiej będzie przedstawiał księcia George'a, który próbuje odnaleźć swoją ścieżkę życia jako młody książę we współczesnych czasach. W roli członków rodziny królewskich usłyszymy największe gwiazdy. Orlando Bloom zagra księcia Harry'ego, Luncy Punch Kate Middleton, za to Tom Hollander wcieli się zarówno w księcia Filipa, jak i księcia Karola. Frances De La Tour będzie królową, a Iwan Rheon będzie księciem Williamem.

Joe Jonas jest bardzo podekscytowany kreskówką, o czym dał znać na Instagramie.

Joe JonasJoe Jonas instagram.com@joejonas

Nie mogę się doczekać- napisał.

Będziecie oglądać?

ZOBACZ TEŻ: Książę William i księżna Kate z dziećmi na spotkaniu z Davidem Attenborough. Książę Louis założył sweter po starszym bracie

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie