Izabela Janachowska wspomina ślub. Jedna rzecz nie poszła po jej myśli. Zaliczyła wpadkę

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński mają za sobą sześć lat małżeństwa. Gwiazda TVN Style wspomina ślub z milionerem. Przy okazji wyznała, co podczas uroczystości nie poszło po jej myśli.

Izabela Janachowska od lat zajmuje się tematyką ślubną i śmiało można powiedzieć, że jest specjalistką w tej dziedzinie. Od jakiegoś czasu prowadząca program "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" przeprowadza wywiady ze znanymi mężatkami. Efekty możemy oglądać na jej autorskim kanale na YouTube "Wedding Dream".

Zobacz wideo

W najnowszej rozmowie z "Rewią" Janachowska powróciła wspomnieniami do własnego ślubu. Jak się okazuje, jest coś, co Izabela zmieniłaby, gdyby mogła cofnąć czas. 

Zobacz też: Chincz poznała męża w nietypowym miejscu, a na ślub nie zaprosiła małych dzieci. To nie wszystko, co zdradziła Janachowskiej

Izabela Janachowska zaliczyła wpadkę na ślubie

Gwiazda TVN Style wzięła bajkowy ślub z milionerem Krzysztofem Jabłońskim w 2014 roku. Podczas uroczystości nie zabrakło osób ze świata show-biznesu. I choć wydarzenie zostało dopięte na ostatni guzik, nie obyło się bez wpadki. W wywiadzie udzielonym dla tygodnika "Rewia" Izabela Janachowska wyznała, co podczas ślubu nie poszło po jej myśli. 

Wygląda na to, że specjalistka od zaślubin nie wzięła pod uwagę warunków pogodowych, co z kolei wpłynęło na wygląd jej fryzury. 

 
Nasza uroczystość była zaplanowana w każdym calu! Nawet dekoracje były zgodne z aktualnymi trendami. Jedyne, co nie dopisało, to pogoda. Gdybym tylko miała na nią wpływ, na pewno bym ją zmieniła. I fryzurę. Rozpuszczone, falowane włosy przy tej pogodzie niestety się nie sprawdziły - tłumaczy Janachowska.

Przy okazji organizatorka wesel zdradziła, jaki jest jej przepis na udany, długotrwały związek. Jak twierdzi, oprócz ciągłego pielęgnowania i miłości, warto zadbać też o partnerską przyjaźń.

Izabela Janachowska z mężemIzabela Janachowska rozpływa się nad mężem. Zdradziła, jak ją rozpieszcza

Oprócz miłości trzeba się zwyczajnie lubić. My pracujemy razem. Mamy jasny podział obowiązków: ja zajmuję się stroną kreatywną, a mój mąż biznesową. Mam okazję obserwować mojego męża w pracy. I wiele się od niego uczę - wyjaśnia w rozmowie z Rewią Izabela. 

Nic dziwnego, że małżeństwo Izabeli i Krzysztofa uchodzi za wzorcowe. Parze życzymy kolejnych wspólnie spędzonych lat. 

Więcej o: