"Barwy szczęścia". Nie zobaczymy dzisiejszego odcinka. Kiedy będzie można go obejrzeć?

Produkcja postanowiła przełożyć 2312. odcinek serialu "Barwy szczęścia". Jaki był powód?

"Barwy szczęścia" to jeden z chętniej oglądanych seriali Telewizji Polskiej. Mnóstwo bohaterów i sporo wątków sprawiają, że odcinki umilają wieczory w ciągu tygodnia. Choć widzowie z niecierpliwością czekali na jesienny sezon, dziś niestety nie obejrzą kolejnego odcinka serialu. Czemu?

ZOBACZ TAKŻE: Łepkowska doprowadziła Katarzynę Zielińską do łez. Kazała jej schudnąć. "Żadna kobieta nie chce usłyszeć, że jest gruba"

Zobacz wideo Oni odeszli z 'Barw szczęścia'

"Barwy szczęście" - 22.10 nie będzie odcinka. Gdzie go można obejrzeć?

"Barwy szczęścia" nie zostaną wyemitowane dziś wieczorem. 22 października, zamiast serialu, widzowie mogą liczyć na dawkę sportowych emocji. To właśnie tego dnia zostanie rozegrany pierwszy mecz Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy. Lech zmierzy się z 37-krótnym mistrzem Portugalii - Benfica.

Mecz rozpocznie się dokładnie o 18:55. I to właśnie z jego powodu nie zostanie wyemitowany 2312. odcinek serialu "Barwy szczęście".

Jednak stacja nie zapomniała o wiernych widzach. Odcinek zostanie przełożony na dzień później, czyli na piątek 23 października o 20:10.

"Barwy szczęście" - odc. 2312 - co się wydarzy?

Marek i Iwona nie będą mogli znaleźć Wikta, którego wcześniej nie zastali w mieszkaniu. Przy okazji zauważą także, że z portfela zniknęło kilkaset złotych. Marek i Iwona będą myśleć, że Witek wszystkie pieniądze wyda na używki. Natomiast Dylska poprosi o spotkanie Zbyszka, a Jola będzie przekonana, że mały Zenek ma niezwykły talent muzyczny.

ZOBACZ TAKŻE: "Barwy szczęścia". 16-letni aktor był uzależniony od narkotyków. "Kilka razy przychodziłem do szkoły pod wpływem"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.