Dawid Narożny zapomniał o godzinach dla seniorów i nie został obsłużony w sklepie. "K***a, nie można zrobić tego obiadu"

Dawid Narożny narzeka fanom na sklepowe godziny dla seniorów. Muzyk nie krył swojego oburzenia faktem, że nie został normalnie obsłużony. Jego reakcja pozostawia wiele do życzenia.

Dawid Narożny wybierając się ostatnio do sklepu, zapomniał o panujących obostrzeniach i tzw. godzinach dla seniorów. Celebryta nie mógł zrobić zakupów, ponieważ w wybranej godzinie obsługuje się jedynie osoby, powyżej 60. roku życia. Sytuacja ta w byłym członku zespołu Piękni i Młodzi wywołała oburzenie. Czy słusznie?

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny zamierza ochrzcić syna. "Oboje pochodzimy z wierzących rodzin. Wiarę mamy zakorzenioną głęboko" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo

Dawid Narożny wścieka się z powodu panujących obostrzeń

Muzyk nie krył swojego wzburzenia, wypowiadając się na swoim InstaStories. Przez nie zwrócenie uwagi na godzinę celebryta nie mógł zrobić zakupów, na które wybrał się w godzinach dla seniorów.

To, co się dzieje, to jest dramat. W tych sklepach, w tym wszystkim... Dzisiaj poszedłem do sklepu, naładowałem sobie koszyk i się okazało, że są godziny dla seniora. Proszę pana, pan nie zostanie obsłużony. Nosz k***a mać! - wybuchł Narożny na Instagramie.

To jednak nie koniec narzekań. Dalej piosenkarz twierdzi, że dożyliśmy czasów gorszych od komuny, a władza nałożyła nam "kagańce na mordy".

Dyktują nam, kiedy możemy robić zakupy, kiedy nie. Chciałem po prostu  zrobić obiad i k***a po prostu nie można zrobić tego obiadu! A w ogóle, jak słyszę "obostrzenia rządowe", to nóż mi się w kieszeni otwiera. To jest śmieszne i dramatyczne jednocześnie. Najgorsze jest to mijanie zwłok leżących bezwładnie na ulicy w drodze do Biedronki- kontynuuje Dawid.

Narożny wyraźnie nawiązuje do koronasceptyków - czyżby nie wierzył w pandemię? Mamy nadzieję, że mimo swoich osobistych przekonań dostosuje się do panujących zasad. Z wirusem nie ma żartów. Niedawno wdarł się na plan serialu "M jak Miłość", przez co zdjęcia zostały wstrzymane, aby produkcja mogła wprowadzić konieczne zmiany.

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny kąśliwie komentuje zaręczyny byłej żony. "Może teraz się ze mną dogada i nie będzie robiła problemów"

Więcej o: