Dawid Narożny zamierza ochrzcić syna. "Oboje pochodzimy z wierzących rodzin. Wiarę mamy zakorzenioną głęboko" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Gwiazdor disco polo zdradził, jakie on i jego partnerka mają podejście do religii i sakramentów oraz jak będzie wyglądała ich wymarzona ceremonia.

Dawid Narożny zasłynął w show-biznesie jako lider zespołu "Piękni i młodzi". Choć gwiazdor disco polo ostatecznie rozstał się z dotychczasową ekipą i postawił na karierę solową, wszystko wskazuje na to, że była to dobra decyzja. Wokalista zostawił toksyczną przeszłość za sobą i buduje przyszłość u boku nowej partnerki, która wkrótce urodzi mu ich pierwsze wspólne dziecko, o czym Plotek informował jako pierwszy.

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan zdradziła imię dziecka. Jak się czuje w 8. miesiącu ciąży?

Młodzi rodzice bardzo przejmują się przyjściem na świat nowego członka rodziny i chcą dla niego wszystkiego, co najlepsze. Niedawno paparazzi przyłapali muzyka z ukochaną na wybieraniu wózka dla pociechy. Gwiazdor disco polo oglądał tylko najdroższe modele, którymi rodzice wozili między innymi Klarę Lewandowską czy Liama Szczęsnego.

Dawid Narożny zostanie ojcem. Zdradził, czy ochrzci syna

Jak się okazuje Dawid i jego partnerka Joanna są zgodni w wielu kwestiach. Jedną z nich jest wiara w Boga. Narożny w rozmowie z Plotkiem zdradził, że zamierza wychować syna zgodnie z tradycją, w której sam został wychowany:

Oboje pochodzimy z wierzących rodzin, wiarę mamy zakorzeniona bardzo głęboko w sobie, dlatego planujemy ochrzcić nasze dziecko i wychować zgodnie z naukami religii - mówi otwarcie.

Zapytaliśmy zakochanych również o to, jak miałyby wyglądać wymarzone chrzciny "Narożnego Juniora":

Nie chcemy robić z tego show. Zaprosimy najbliższą rodzinę i w jej gronie będziemy cieszyć się tym wyjątkowym dniem. Marzy nam się, żeby ceremonia była skromna, a przyjęcie zostało zorganizowane w tradycyjnym stylu. Póki co jednak czekamy na szczęśliwe rozwiązanie. Czas na planowanie chrztu przyjdzie później, ale już o tym myślimy - komentuje partnerka Dawida, Joanna.

Para zdradziła również, że wybrała już imię dla syna, jednak na razie nie chcą zdradzić tej tajemnicy. Wiadomo, że rozważali imię "Oliwier" i "Seweryn".

Więcej o: