Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub. Magda Gessler nie była obecna na ceremonii?

Lara Gessler wyszła za mąż. Wszystko wskazuje na to, że na ceremonii zabrakło jej mamy - Magda Gessler była w tym czasie w zupełnie innym miejscu.

Zaledwie parę dni temu potwierdziły się domysły o ślubie córki znanej restauratorki Lary Gessler i jej partnera Piotra Szeląga. Para lada dzień przywita na świecie swoje pierwsze dziecko, a tuż przed tym ważnym momentem, zdecydowała się złożyć przysięgę małżeńską. Ceremonia do samego końca była utrzymywana w tajemnicy, dopiero kolejne zdjęcia Lary i Magdy Gessler potwierdziły plotki. Teraz okazuje się, że podczas uroczystości najpewniej zabrakło samej Magdy Gessler.

Magda Gessler nie wzięła udziału w ślubie córki?

Lara Gessler o zmianie stanu cywilnego poinformowała swoich fanów dopiero kilka dni po ceremonii. Na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia, na których pozuje ze swoim mężem. Córka restauratorki ma na sobie prostą jasną suknię eksponującą ciążowy brzuszek, a w ręku trzyma skromny bukiet kwiatów.

Magda Gessler także opublikowała zdjęcie córki, które przedstawiało ją w sukni ślubnej u boku świeżo upieczonego męża. Restauratorka nie ukrywała dumny i złożyła życzenia młodej parze. Dużo jednak wskazuje na to, że sama nie wzięła udziału w tym ważnym wydarzeniu.

 

Magda Gessler tego dnia, kiedy Lara opublikowała pierwsze zdjęcie ze ślubu, przebywała na Wyspach Kanaryjskich. Sama wstawiła wtedy zdjęcie z ukochanym Waldkiem. Natomiast druga fotografia z wyjazdu pojawiła się parę godzin później. Co więcej, w niedzielę zakomunikowała swoim fanom, że wybiera się na Fuerteventurę.

 

Albo zatem ślub Lary odbył się znacznie wcześniej, albo po prostu Magda Gessler nie była na ślubie córki - co w obecnych czasach jest zrozumiałe. Restauratorka znajduje się niestety w grupie ryzyka, jeśli chodzi o zachorowanie.

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć