Lara Gessler potwierdziła ślub z Piotrem Szelągiem! Pokazała romantyczne fotografie z wyjątkowego dnia

Domysły okazały się prawdą. Lara Gessler oznajmiła w mediach społecznościowych, że sformalizowała swój związek. Na instagramowym profilu pochwaliła się uroczymi zdjęciami w sukni ślubnej.

Lara Gessler i jej partner Piotr Szeląg lada dzień zostaną rodzicami. Media niedawno obiegła informacja o tym, że przyszli rodzice najprawdopodobniej w międzyczasie pobrali się. Wskazywało na to zdjęcie, które córka Magdy Gessler zamieściła w mediach społecznościowych. Widać na nim fragment białej kreacji i bukiet czerwonych róż. Choć słynna restauratorka złożyła na Instagramie życzenia swojej córce, ta oficjalnie nie potwierdziła plotek o zamążpójściu.

Zobacz też: Magda Gessler składa życzenia ślubne Larze? "Wierzę w siłę waszej miłości"

Lara Gessler wzięła ślub z Piotrem Szelągiem. Pokazała zdjęcia na Instagramie

O zmianie statusu cywilnego poinformowała swoich fanów dopiero kilka dni po ceremonii. Na instagramowym profilu Lary pojawiły się zdjęcia, na którym pozuje ze swoim mężem. Córka restauratorki ma na sobie prostą jasną suknię eksponującą ciążowy brzuszek, a w ręku trzyma skromny bukiet kwiatów. Pan młody również wybrał jasną stylizację i zaprezentował się w golfie oraz podwiniętych spodniach:

Jesteś - napisała Lara przy zdjęciu, okraszając wpis tagami "miłość", "razem", "dziękuję".
 

Zmianą stanu cywilnego pochwalił się także drugi mąż celebrytki:

Szczęśliwy mąż, co ma dobrą żonę. Liczba dni jego będzie podwójna. Dziękuję Ci - wyznał przy zdjęciu, które udostępnił na swoim Instagramie.

Pod fotografiami na profilu Lary posypały się gratulacje od fanów:

Pięknie.
I żyli długo i szczęśliwie.
Gratulacje dla młodej pary.

Zobacz też: Lara Gessler i Paweł Rucz już po rozwodzie. Wystarczyła im tylko jedna rozprawa. "Zachowali się z klasą"

Lara Gessler w 2019 roku rozwiodła się z Pawłem Ruczem. Ze swoim obecnym mężem zadebiutowała na salonach we wrześniu zeszłego roku. W kwietniu poinformowała na swoim Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka.

Redakcja Plotka gratuluje młodej parze.

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć