Meghan Markle o byciu księżną i mamą na pełny etat: Czułam się wtedy tak, jakbym przebiegła maraton

Meghan i Harry wystąpili w podkaście nagranym w ramach projektu "Teeneger Therapy", którego celem jest wspieranie nastoletnich ofiar hejtu. Podczas rozmowy z uczniami Loara High School Markle zdobyła się na wyznanie dotyczące życia w rodzinie królewskiej.

Meghan Markle w rozmowie przeprowadzonej przez trzech uczniów Loara High School w Anaheim w Kalifornii w ramach projektu "Teenager Therapy" poruszyła temat hejtu, którego niegdyś stała się ofiarą. Podcast został udostępniony na platformach Youtube i Spotify. Była księżna Sussex powróciła wspomnieniami do słynnego wywiadu, którego udzieliła kilka miesięcy po narodzinach Archiego. Młoda mama była wówczas w oficjalnej podróży po Afryce, podczas której musiała łączyć obowiązki królewskie z opieką nad dzieckiem. Zapytana przez dziennikarza o samopoczucie ze łzami w oczach przyznała, że jest zmęczona. Odpowiedź Amerykanki nie spodobała się Windsorom. Jak teraz Meghan komentuje tę sytuację?

Meghan Markle o wywiadzie sprzed kilku miesięcy

Podczas wizyty Meghan i Harry'ego w Afryce zrealizowano wyprodukowany przez brytyjską telewizję ITV dokument Toma Bradby'ego, zatytułowany "Harry i Meghan: Afrykańska wyprawa". Towarzyszący parze książęcej dziennikarz zapytał wówczas Markle o samopoczucie. Mama Archiego odparła ze smutkiem, że rzadko ktokolwiek ją o to pyta. 

Dziękuję, że o to pytasz. Niewiele osób pytało mnie, czy wszystko ze mną w porządku, a niestety to, o czym mówi się za kulisami rzeczywiście jest prawdą - odparła Meghan, sugerując, że doniesienia o zmęczeniu księżnej nie są wyssane z palca. 

Po kilkunastu miesiącach od udzielenia wspomnianego wywiadu, Markle odniosła się do wypowiedzianych wtedy słów. 

Wiele osób o tym nie wie, ale czułam się wtedy tak, jakbym przebiegła maraton. Między wszystkimi oficjalnymi spotkaniami pędziłam do Archiego, żeby go nakarmić. Pod sam koniec wizyty w Afryce dziennikarz zapytał mnie, czy wszystko ze mną w porządku. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że moją odpowiedzią na to pytanie zainteresuje się cały świat. Byłam zmęczona, właśnie miałam kąpać Archiego. Nie zastanawiałam się, po prostu mówiłam szczerze. 

Meghan w podcaście nawiązała również do hejtu, którego stała się ofiarą, gdy tylko dołączyła do rodziny królewskiej

W 2019 roku byłam najbardziej "trollowaną" i hejtowaną osobą na świecie. Nieważne, czy masz 15, czy 25 lat. Jeśli ludzie rozpowiadają na twój temat nieprawdziwe rzeczy, szkodzi to twojemu zdrowiu psychicznemu i emocjonalnemu bez względu na wiek.

Była księżna Sussex coraz częściej i chętniej wypowiada się na temat szkodliwych skutków hejtu. Myślicie, że tym sposobem upora się z przeszłością?

Zobacz wideo To właśnie podczas wizyty w Afryce Meghan udzieliła emocjonalnego wywiadu!