Maffashion przypomniała zdjęcie z brzuszkiem. Przy okazji zdradziła, ile przytyła w ciąży

Maffashion od niedawna jest mamą. Blogerka nie zapomniała jednak o swoich instagramowych obserwatorach. Podzieliła się z nimi ciążowym zdjęciem.

Rok 2020 to tzw. "baby boom" w polskim show-biznesie. Na świat przyszły pociechy między innymi Anny Lewandowskiej, Barbary Kurdej-Szatan i Małgorzaty Rozenek. Ciężarne gwiazdy chętnie chwaliły się brzuszkami na Instagramie. Zupełnie inaczej niż Maffashion. Blogerka niemal do końca nie potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Dopiero po narodzinach Bastiana młoda mama zaczęła pokazywać zdjęcia z czasu ciąży.

Ile przytyła Maffashion w ciąży?

Pierwsze plotki o ciąży Maffashion pojawiły się już wiosną tego roku. Gwiazda social mediów skrzętnie ukrywała jednak brzuszek i nie potwierdzała błogosławionego stanu. Swoim podejściem zdobyła jeszcze większą sympatię internautów. Po porodzie Julia Kuczyńska śmielej relacjonuje życie prywatne. Młoda mama nie ukrywa, że w połogu nie wygląda perfekcyjnie, a wychowywanie dziecka to ciężka praca i wiąże się między innymi z nieprzespanymi nocami.

Ostatnio Maffashion pochwaliła się na swoim instagramowym profilu zdjęciem wykonanym podczas przyjęcia baby shower. Jej ciążowy brzuszek był już wówczas bardzo duży. Przy okazji zdradziła, ile przytyła podczas ciąży.

 
16 kg miłości - dopisała.

W komentarzach nie brakuje zachwytów.

Pięknie Ci z tym brzuszkiem było.
I zobaczcie moi mili, jak się chce, to się wszystko da ukryć. Nawet taki piękny potężny brzuszek.
Bardzo dobrze, że zachowałaś wszystkie zdjęcia z tego okresu dla siebie. Ty miałaś spokój, a wszystkie kwoki zżerała ciekawość...

Też jesteście zwolennikami, że ciąże powinny przebiegać z dala od Instagrama?