Agnieszka Dygant mierzy wieczorową suknię u projektantki. Pierwszy raz zdecydowała się na tak odważne rozcięcie. "Aga, sztos!"

Agnieszka Dygant wybrała się do jednej ze swoich ulubionych projektantek. Wybrała wieczorową suknię, która pięknie podkreśliła jej figurę.

Agnieszka Dygant coraz bardziej przekonuje się do mediów społecznościowych, ponieważ z tygodnia na tydzień na jej Instagramie pojawia się coraz więcej treści. Aktorka pokazuje swoim obserwatorom nie tylko stronę zawodową życia, ale również i tę prywatną. Niedawno pochwaliła się o 17 lat młodszą siostrą Natalią czy uroczym zdjęciem w piżamie. Tym razem również mogliśmy podejrzeć jej codzienność, jednak na profilu znanej polskiej projektantki.

Agnieszka Dygant pozuje w wieczorowej sukni. Co za figura!

Na Instagramie polskiej projektantki Violi Piekut pojawiła się fotka wprost z przymierzali. Jej pracownię odwiedziła Agnieszka Dygant, która poszukiwała efektownej kreacji wieczorowej. Z tego co widzimy, chyba udało się znaleźć tę właściwą. Uśmiech aktorki zdradził oczarowanie prostym, ale efektownym projektem.

Agnieszka przymierzyła czarną i jedwabną suknię z bardzo głębokim dekoltem. Nie było to jednak wulgarne, a kobiecie i eleganckie. Gwiazda wyglądała w niej po prostu przepięknie!

Suknia, druga skóra każdej z nas... Szmaragdowa, jedwabna, delikatna i szlachetna. W przypadku tak wyjątkowej kobiety, jak Agnieszki Dygant nie mogło być inaczej - napisała szczęśliwa Viola Piekut.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Agnieszka Dygant wprowadza internautów w osłupienie, pozując w bikini na plaży. "Strzaskam się na mahoń"

 

Internauci również oniemieli na widok zdjęcia Dygant. Bardzo spodobała się im w czarnej kreacji.

Przepiękna.
Aga, sztos!
Cudo - pisali zachwyceni.

Jesteście ciekawi na jaką okazję Agnieszka wybrała tę kreację? My bardzo!

Zobacz wideo Agnieszka Dygant spotkała niedawno dwie znane koleżanki na lotnisku!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.