Syn Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozpoczyna karierę w modelingu [PLOTEK EXCLUSIVE]

Syn Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na pierwszej sesji zdjęciowej wyszedł znakomicie. Dumna mama nie kryje szczęścia.

Anita Szydłowska zdobyła popularność dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Razem z poznanym w show mężem Adrianem doczekała się już dwójki dzieci. Jest też aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z obserwatorami swoim prywatnym życiem. Nic więc dziwnego, że ma całkiem sporą rzeszę fanów, którzy bacznie śledzą jej poczynania. Aktualnie na pierwszy plan wysuwa się macierzyństwo. Szczęśliwa mama non stop publikuje wpisy dotyczące wychowywania pociech i nie ogranicza się we wrzucaniu na swój profil uroczych fotografii maluchów. Ponadto stara się dbać o przyszłość dzieci. Jej syn Jerzy ma już za sobą pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową. Czyżby w przyszłości miał zamiar podbić modowy rynek?

Syn Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wziął udział w profesjonalnej sesji

Sławni rodzice zaczęli już dbać o karierę syna. Dwuletni Jerzyk właśnie wystąpił w profesjonalnej sesji zdjęciowej reklamującej ubranka z nowego sklepu Anity. Jedno trzeba przyznać, na zdjęciach wygląda obłędnie!

Jerzyk debiutuje w roli modela na profesjonalnej sesji zdjęciowej nowej kolekcji mamy. Ktoś może zapytać, czy to nie za wcześnie, ale takie zdjęcia polegają przede wszystkim na zabawie - powiedziała Anita Plotkowi.

Następnie Anita zażartowała, że powinna odbyć się wersja "Top Model" dla dzieci. Jej zdaniem to szansa dla maluchów.

Dzisiejsze wasze zadanie to sesja na opakowania pampersów - żartuje Anita.

Kto wie, może Jerzyk w przysłości podbije polski show-biznes? My z pewnością trzymamy kciuki!

Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli drugi ślub