"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita pochwaliła się sypialnią. Wszyscy jednak patrzą na ścianę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska uchyliła rąbek tajemnicy i pokazała, jak wygląda jej sypialnia. Największe wrażenie robi jednak ozdoba, która pokrywa całą ścianę. To imponująca fototapeta z leśnym wzorem.

Anita Szydłowska zdobyła popularność, dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Razem z poznanym w show mężem doczekała się już dwójki dzieci (Bianka niedawno przyszła na świat). Rzadko pokazuje, jak mieszka w Krakowie, teraz jednak zrobiła wyjątek. Jak wygląda jej sypialnia?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska pokazała sypialnię

Prócz obowiązkowego w sypialni łóżka, Anita i Adrian postawili na mocny akcent dekoracyjny na ścianie. To rzadko spotykany widok - w większości sypialni gwiazd nie znajdziecie takich ozdób. Tymczasem u Anity i Adriana na ścianie za zagłówkiem łóżka króluje skryty w mgle las. Fototapeta pokrywa całą powierzchnię i daje wrażenie, jakby rzeczywiście za łóżkiem znajdował się prawdziwy widok na zamglone drzewa.

Choć fototapeta przyćmiewa wszystkie - nieliczne - pozostałe elementy w pomieszczeniu, jesteśmy zdania, że jest wyjątkowo "na swoim miejscu". Nie przytłacza, nie zaciemnia pokoju i daje efekt "WOW!". Podobnego zdania są liczne fanki Anity, które w komentarzach wychwalają realizację takiego pomysłu:

A ja z innej beczki powiem: Piękna tapeta!
Epicka ściana.

Sama Anita też kilka razy w komentarzach odpowiadała na dodatkowe pytania o taką ozdobę:

Piękna jest, dla niektórych może się wydawać mroczna, dla mnie uspokajająca. Można poczuć przy niej wyciszenie - napisała Anita.
 

Czytaj też: Anita i Adrian posprzeczali się o uroczystość w kościele. "Od dzieci to się odczep"

Mała Bianka mieszka w pokoju rodziców

Choć jeszcze przed rozwiązaniem Anita pokazywała pokój dla i Jerzyka, i Bianki, w którym stały dwa dziecięce łóżeczka, życie szybko zweryfikowało plany dorosłych. Mała Bianka przeprowadziła się z łóżeczkiem do pokoju rodziców, co również widzimy na zdjęciach. I chyba na razie tam zostanie, bo malutka ma zaledwie trochę ponad miesiąc.

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli drugi ślub