Gwiazda "Kogel-mogel" jest w ciąży! Aktorka opublikowała zdjęcie, ale to komentarz wymiata!

Aleksandra Hamkało opublikowała w sieci wyjątkowe zdjęcie. Aktorka pozuje w ogrodzie botanicznym, prezentując zaokrąglony brzuch. "Mąż zrobił".

W ostatnich miesiącach na świecie swoje dzieci powitały m.in.: Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Agnieszka Radwańska, Maffashion, czy Barbara Kurdej-Szatan. Jeśli wydawało Wam się jednak, że baby boom w polskim show-biznesie skończyło się, byliście w błędzie. Radosną nowinę ogłosiła właśnie Aleksandra Hamkało!

Zobacz wideo Aleksandra Hamkało na premierze filmu "Kogel-Mogel"

Aleksandra Hamkało jest w ciąży. Aktorka opublikowała w sieci pierwsze zdjęcie ciążowego brzucha

W poniedziałek późnym popołudniem na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie wykonane w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Hamkało pozuje w letniej sukience, która podkreśliła jej ciążowe krągłości.

Mąż zrobił. To zdjęcie - napisała.
 

Post natychmiast zalała lawina pozytywnych komentarzy, do których Plotek się przyłącza!

Aleksandra Hamkało 

Aleksandra Hamkało nigdy nie była bohaterką serwisów plotkarskich ani tabloidów. Aktorka nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym i w dużej mierze skupia się na pracy, a na jej brak nie może narzekać. Od 2016 roku gra bowiem w jednym z najpopularniejszych polskich seriali, "Na dobre i na złe", a jakiś czas temu dołączyła do obsady nowych wersji kultowego "Kogla-mogla". W poniedziałek podzieliła się natomiast radosną nowiną - już niedługo przywita na świecie drugie dziecko. Pierwsze - córkę, urodziła cztery lata temu, a ojcem dziewczynki jest jej mąż, Filip Kalinowskiego. Para sformalizowała związek osiem lat temu.

Więcej o: