Poranne czułości Małgorzaty Rozenek, Radka Majdana oraz Henia. Chłopczyk ma wiele do "powiedzenia"

Małgorzata Rozenek pochwaliła się kolejnym nagraniem z Heniem w roli głównej. Tym razem pokazała obserwatorom, jak wygląda ich typowy poranek.

Pojawienie się na świecie małego Henryka było spełnieniem marzeń Małgorzaty Rozenek oraz Radosława Majdana. Szczęśliwi rodzice nie zamierzają ukrywać swojej miłości do chłopca, więc w mediach społecznościowych pojawia się wiele zdjęć i filmów, na których możemy podglądać jak malec się rozwija. Ostatnio "Perfekcyjna" opublikowała wideo i dzięki niemu wiemy również, jak wygląda ich typowy poranek.

Małgorzata Rozenek na uroczym nagraniu z Heniem

Profil na Instagramie należący do Małgorzaty Rozenek zmienił się ostatnio w prawdziwą galerię małego Henia. Jednak obserwatorzy celebrytki nie mają jej tego za złe. Internauci chętnie śledzą losy "Henryka Walecznego" i wręcz domagają się kolejnych słodkich kadrów.

Gwiazda TVN-u tym razem opublikowała nagranie, na którym pokazała, jak wygląda typowy poranek w rodzinie Rozenek-Majdan. Widzimy na nim dumnych rodziców leżących w łóżku, którzy są wpatrzeni w kilkumiesięcznego chłopca jak w obrazek.

Dzień dobry wszystkim. To będzie cudowny dzień - napisała szczęśliwa mama.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Radosław Majdan wdraża Henia w świat futbolu. "Jeszcze ciągle teoria". Małgorzata Rozenek uchwyciła uroczy moment

 

Na nagraniu można również usłyszeć, że Henio ma naprawdę wiele do "powiedzenia". Zauważyli to również obserwatorzy klanu Majdanów.

Najpiękniejsze dźwięki na świecie.
Gadułka z tego Henryczka.
Ale Heniuś rozmowny z rana - zachwycali się internauci.

Ciekawe, jakie będzie jego pierwsze słowo. Co obstawiacie?

Zobacz wideo Jak trening to tylko z Henrykiem

NIE PRZEGAP: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują czwartą rocznicę ślubu. Piłkarz przygotował wzruszającą niespodziankę