Radosław Majdan wdraża Henia w świat futbolu. "Jeszcze ciągle teoria". Małgorzata Rozenek uchwyciła uroczy moment

Radosław Majdan już teraz stara się zarazić małego Henia miłością do piłki nożnej. Mąż "Perfekcyjnej" pochwalił się zdjęciem, na którym razem z synem oglądają mecz.

10 czerwca spełniło się największe marzenie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Jedna z najbarwniejszych par polskiego show-biznesu powitała na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Henio od pierwszej sekundy stał się oczkiem w głowie rodziców, którzy swoją wielką miłość okazują między innymi w mediach społecznościowych. Internauci również polubili urocze kadry z chłopczykiem, więc czekają na nowe wieści odnośnie jego życia. Dumny tata postanowił więc pochwalić się kolejną wyjątkową chwilą.

Radosław Majdan ogląda mecz z Heniem

Piłkarz opublikował na Instagramie kilka kadrów z piątkowego wieczoru. Razem z Małgorzatą Rozenek oraz kilkumiesięcznym synkiem oglądali mecz piłki nożnej. Radosław jest byłym piłkarzem i ogromnym fanem tego sportu, więc zależy mu, aby Henio w przyszłości podzielał jego pasję.

Na udostępnionych fotkach widzimy, jak Majdan razem z synem leżą na łóżku i obaj oglądają meczową transmisję. Na kolejnych ujęciach Radosław pozuje, jakby tłumaczył chłopczykowi zasady gry. Skomentował je w równie żartobliwy sposób.

Kolejny etap wdrażania Henia w świat futbolu. Jeszcze ciągle teoria. #jakiojciectakisyn #niedalekopadajabłkoodjabłoni - napisał.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek dużo pracuje po porodzie. To nie spodobało się internautkom. "Pani to chyba pomyliła dziecko z pieskiem"

 

Post skomentowało wielu fanów Radzia, a ten nie omieszkał im odpisać.

Radek, a jak Henio będzie wolał zostać pianistą?
To kupię mu gitarę - odpowiedział Majdan.
Czysty tata (tylko mamie nie pokazuj tego).
Ok, to jesteśmy umówieni - napisał żartobliwie.

Myślicie, że Henio Majdan zostanie kolejnym Lewandowskim?

Zobacz wideo Rozenek pokazała, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo