Dagmara Kaźmierska na pokładzie samolotu z Conanem i Lechem Wałęsą. "Jego słowa były miodem na moje styrane serce"

Na instagramowym profilu syna jednej z gwiazd "Królowych życia" pojawiło się zdjęcie w towarzystwie Lecha Wałęsy. Fani zapytali, o czym Dagmara rozmawiała z byłym politykiem. Odpowiedź może zaskoczyć.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w telewizyjnym show "Królowe życia", gdzie bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych postaci. Celebrytka nie stroni od kontrowersji i chętnie wypowiada własne zdanie, a jej oczkiem w głowie jest również dobrze znany z programu syn, Conan.

Zobacz wideo

Dagmara Kaźmierska, Conan i Lech wałęsa na jednym zdjęciu

Oboje są aktywni w mediach społecznościowych, a na ich instagramowych profilach regularnie pojawiają się nowe zdjęcia, które cieszą się dużym zainteresowaniem internautów. Nie brakuje także wspólnych ujęć. Niedawno na Instagramie Conana pojawiła się fotografia w towarzystwie mamy i... Lecha Wałęsy. Cała trójka zapozowała w maseczkach na pokładzie samolotu.

Spotkanie z Panem Prezydentem - napisał pod zdjęciem Conan. 
 

Przebojowa właścicielka butiku udostępniła fotkę znajdującą się na profilu Conana i okrasiła ją opisem, który wzbudził ogromną ciekawość wśród obserwatorów.

Załapałam się na zdjęcie z legendą. Wielki szacunek Panie Prezydencie - wyznała w jednej z instagramowych relacji Dagmara.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska Dagmara Kaźmierska - instagram

Chwilę później pojawiły się pytania dotyczące rozmowy. Obserwatorzy zastanawiali się, na jakie tematy gwiazda "Królowych życia" rozmawiała z byłym politykiem.

Pogadałaś o tym Internecie? - zapytał jeden z fanów.

Odpowiedź Dagmary nie była jednoznaczna i trzeba przyznać, że nieco tajemnicza.

O czym innym. I jego słowa były miodem na moje styrane serce - uchyliła rąbka tajemnicy Kaźmierska.

Obawiamy się, że te słowa nie zaspokoiły ciekawości internautów, a wręcz przysporzyły kolejnych pytań dotyczących spotkania w samolocie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.